Seriál Arrow online

Arrow (v překladu šíp) je americký seriál s akčními prvky. Lidé z ČR ho někdy vyhledávají pod názvem Arow. První díl odvysílala stanice CW již v říjnu roku 2012. V českém dabingu jste mohli tento seriál začít sledovat v září 2013 na stanici TV Nova. Ta současně nabízí Arrow online ke shlédnutí na VoYo.cz. Zde si vyhledáte seriál Arrow. Online můžete také sledovat i bonusová videa, která se do televize nedostala. Tajemná hlavní postava má přezdívku Green Arrow a pod zeleným kostýmem se schovává slavný miliardář Oliver Queen. Předtím než se dostáváme v seriálu do současnosti, tak se dozvídáme, že před pěti lety Oliver ztroskotal se svou výletní lodí a za záhadných okolností se vrátí domů. Přeměněný Oliver se rozhodne bojovat s vysokou kriminalitou ve svém rodném Starling City a jako Green Arrow se pomocí speciálního luku vydává do boje za lepší zítřky.

Motivy seriálu

Pokud se podíváte na seriál Arrow online, tak si již v úvodu všimnete, že děj a postavy náramně vypadají, jako z nějakého komiksu. Máte pravdu. Seriál je skutečně natočen na motivy slavného komiksu (společnost DC Comics) Arrow. Epizody nabízí téměř pokaždé nějaký samostatný příběh. Každá série se ovšem drží nějaké hlavní dějové linie. Arrow 1 série pojednává o počátcích hlavního hrdiny, který se snaží přijít na to, kdo chce zcela vyhladit Starling City pomocí super tajné a účinné zbraně.

Je někde Arrow online ke shlédnutí?

Hledáte-li k seriálu Arrow seznam epizod, tak Vám doporučujeme navštívit oficiální stránky, anebo nějakou fanpage v české lokalizaci. Jak již bylo řečeno, hlavní postavou je Oliver Queen (Stephen Amell). Ten jako Arow dostává utajované informace zločinců od své dávné kamarádky Laurel Lance (Katie Cassidyová), která pracuje v právnickém oddělení a jejíž otec je policista na vyšším postu. Pozdější Arrow epizody nám odhalí, jak se k Oliverovi přidá jeho osobní strážce John Diggle (David Ramsey). Arow se snaží mimo jiné chránit svou mladší sestru Theu (Willa Holland), která je díky němu i několikrát unesena. Opomenout nesmíme ani počitačového hackera Felicity Smoak (Emily B. Rickardson), která pro něj získává důležitá data o všech zločincích, které nám nabízí seriál Arrow. Ke stažení na oficiálních stránkách najdete zajímavé rozhovory s touto geniální blondýnkou. Pokračování Arrow 2 série nám obohatí seriál o dalšího člena týmu, kterým je Roy Harper (chlapec od They).

Sledujte seriál Arrow online

Arrow Facebook
Oficiální webová stránka seriálu na Facebooku. Zdroj: facebook.com

Hledáte na internetu seriál Arrow online ke shlédnutí? Můžete využít zmiňované VoYo.cz, ovšem obsah portálu je placený, což většinu lidí odradí. Výhodou ale může být, že je zde vše nepřetržitě dostupné a vypadne Vám tak nutnost kupovat Arrow DVD. Pokud se Vám ale platit nechce, tak můžete využít i neplacené portály. Mezi nejznámější z nich patří sledujuresialy.cz, kde najdete mimo jiné seriál Arrow online ke shlédnutí zdarma. Často zde jsou díly v nízké kvalitě, anebo se pomalu načítají, což je jedna z hlavních nevýhod.

Poslední kompletní odvysílanou sérii je Arrow 2 série. Tu můžete vidět celou i v českém dabingu. V současné době se vysílá na stanici CW Arrow 3. série. Online můžete sledovat i dnes některé díly, ovšem jen v anglickém jazyce. Již 15. března bude na internetu Arrow 3. série online k dispozici úplně celá. Pokud neumíte plynně anglicky, tak se Vám hodí do seriálu Arrow titulky. Ty můžete stahovat na nejrůznějších stahovacích serverech.

Chcete se dozvědět naprosto vše o novinkách seriálu Arrow? Edna je portál, který hledáte. O tomto portále jste pravděpodobně již slyšeli. Je to jedna z největších databází seriálů, které jsou v současné době populární. Ani na seriál Arrow Edna nezapomíná a pravidelně přispívá novými články. Také zde můžete stahovat k seriálu Arrow titulky, které jsou vytvářené kvalitními překladateli. Vzhledem k tomu, že seriál slaví úspěch a většina lidí jej hodnotí velice kladně, tak nebude dlouho trvat a jistě bude časem i Arrow 4. série online ke shlédnutí.

Zajímavosti, o kterých jste nevěděli

Arrow herci
Náhled na několik fotek herců ze seriálu. Zdroj: facebook.com

V současné době ještě nebyl natočený nějaký kvalitní Arrow film. Pravdou je, že postavu Olivera Queena můžete znát i z jiného slavného seriálu. Možná si pamatujete seriál Smallville. Zde se Arrow v jednom díle objevil. Je pravděpodobné, že jakmile vyjde Arrow 4. série online, tak zde najdeme nějaké díly, které budou mít něco společného se seriálem The Flash. Velkou zvláštností je také fakt, že herec Stephen Amell nepotřebuje ke svým scénám kaskadéry, jelikož je sám dostatečně fyzicky zdatný.

Pokud budete bystří, tak v některých dílech odhalíte jisté chyby, které po prozkoumání nedávají příliš smysl. Například 15. díl první série, kde jede Oliver na svém motocyklu a střídavě má v záběrech otevřenou a zavřenou helmu. Pokud patříte mezi znalce slavných komiksů, tak Vám jistě neunikne ani to, že se v některých dílech hovoří o fiktivních městech, ve kterých působí jiní hrdinové (Green Lantern, Flash, Robin apod.). Další věc, která stojí za zmínku je, že je Starling City natáčeno hned v několika městech, mezi které patří Boston, Vancouver nebo i japonské Tokio a Frankfurt.

Krátké shrnutí

Pokud Vás článek zaujal natolik, že chcete najít seriál Arrow ke stažení, tak stačí navštívit jakýkoliv download server (uloz.to, webshare...) a jistě si už svůj díl najdete. Postava novodobého Robina Hooda je jistě velice atraktivní a v mnoha obchodech můžete koupit i zelený kostým a maketu luku, kterou Green Arrow používá. Hodnocení seriálu není vůbec špatné (s porovnáním s ostatními seriály podobného typu).

Česko-Slovenská filmová databáze jej hodnotí 77% a dle čtenářů se jedná o 63. nejoblíbenější seriál. Seriál má velkou sledovanost a příběhů, které tvůrci Mort Weisinger a George Papp v minulosti vytvořili, je ještě velká spousta. Z toho můžeme usoudit, že Arrow 4. série online bude k dispozici možná už za rok a co víc, možná se dočkáme toho, že na sledujuserialy.cz bude dostupná časem i Arrow 5. série online.