Do Ostravy míří hollywoodské trháky? Cinestar Ostrava Futurum otevírá své brány!

Cinestar Ostrava Futurum

Multiplex Cinestar v Ostravě

Multiplex Cinestar v Ostravě, konkrétně v obchodním centru Futurum, je oblíbeným místem pro filmové nadšence z Ostravy a okolí. Moderní kino disponuje nejnovějšími technologiemi pro promítání filmů, včetně formátu IMAX. Diváci si tak mohou užít filmové novinky i klasiky v té nejlepší možné kvalitě obrazu i zvuku. Kromě standardních 2D projekcí nabízí Cinestar Ostrava Futurum také promítání ve 3D a v IMAX 3D. Pro maximální komfort jsou k dispozici pohodlné sedačky s dostatkem prostoru pro nohy. V nabídce Cinestaru Ostrava Futurum nechybí ani občerstvení. V kině se nachází bar s širokou nabídkou popcornu, nachos, nápojů a dalších pochutin. Návštěvníci jistě ocení i možnost online rezervace vstupenek, která jim ušetří čas a zajistí místo na vybraný film. Kino Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě je tak ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne s rodinou nebo přáteli.

Umístění v OC Futurum

Kino Cinestar Ostrava Futurum se nachází v oblíbeném obchodním centru Futurum v Ostravě. Díky své poloze v obchodním centru je kino Cinestar Ostrava Futurum snadno dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Návštěvníci ocení bezproblémové parkování v prostorném parkovišti obchodního centra Futurum. Pohodlně se do kina dostanete také tramvají nebo autobusem, zastávka se nachází jen pár kroků od obchodního centra.

Spojení kina a obchodního centra Futurum přináší návštěvníkům řadu výhod. Před filmem si můžete nakoupit v obchodech, dát si něco dobrého v restauraci nebo si užít zábavu v některém z dalších podniků v obchodním centru. Po filmu pak můžete v klidu probrat filmové zážitky u kávy nebo sklenky vína v příjemném prostředí obchodního centra. Kino Cinestar Ostrava Futurum je tak ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne nebo večera s rodinou či přáteli.

Nabídka filmů a žánrů

Kino Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě nabízí širokou škálu filmů pro všechny věkové kategorie a vkusy. Ať už jste fanoušky akčních trháků, romantických komedií, napínavých thrillerů, rodinných filmů nebo dokumentů, v Cinestaru si určitě vyberete. Multikino disponuje nejmodernější projekční a zvukovou technikou, která vám zaručí nezapomenutelný filmový zážitek. Kromě klasické 2D projekce nabízí Cinestar Futurum také promítání ve 3D, a to včetně technologie IMAX, která vás vtáhne přímo do děje filmu. Pro náročné diváky je k dispozici VIP sál s luxusními koženými sedačkami a obsluhou. V nabídce Cinestaru nechybí ani pravidelné filmové akce, festivaly a speciální projekce. Sledujte webové stránky nebo facebookový profil Cinestar Ostrava Futurum, abyste byli vždy v obraze a nezmeškali žádnou filmovou lahůdku.

cinestar ostrava futurum

Moderní technologie projekce

Kino Cinestar ve Futurum Ostrava a Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě, to je jedno a totéž multikino, které je známé svým důrazem na moderní technologie. Diváci si zde mohou vychutnat filmy v té nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku. Jednou z technologií, na kterou se multikino zaměřuje, je projekce ve formátu 4K. Ta nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení než standardní Full HD, což znamená ostřejší obraz plný detailů. Další technologií, která posouvá zážitek z filmu na novou úroveň, je High Dynamic Range (HDR). HDR technologie zajišťuje větší kontrast mezi světlými a tmavými místy obrazu, čímž se obraz stává realističtějším a barvy jsou sytější. Pro dokonalý zvukový zážitek je kino vybaveno zvukovým systémem Dolby Atmos. Ten pracuje s desítkami reproduktorů rozmístěných po celém sále, a to včetně stropu. Díky tomu je zvuk neuvěřitelně realistický a diváci se ocitají přímo uprostřed děje. Ať už se jedná o nejnovější hollywoodský trhák, nebo o komornější filmový zážitek, Cinestar ve Futurum Ostrava se svými moderními technologiemi zaručuje nezapomenutelný filmový zážitek.

Komfortní sedačky a prostředí

Kino Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě je známé svým důrazem na komfort diváků. Sedadla v sálech jsou navržena s ohledem na ergonomii a poskytují dostatek prostoru pro nohy i pohodlné sezení během celého filmu. Měkké polstrování a nastavitelné opěrky hlavy zaručují maximální pohodlí i při delších projekcích. Prostředí kina je navrženo tak, aby diváci měli co nejpříjemnější zážitek. Moderní design interiéru s tlumeným osvětlením a příjemnou akustikou vytváří ideální atmosféru pro sledování filmů. Široké uličky mezi sedadly umožňují bezproblémový pohyb i během promítání. Kino Cinestar v Ostravě Futurum se tak stává ideálním místem pro všechny milovníky filmového umění, kteří hledají kombinaci nejmodernějších technologií a maximálního komfortu.

Dostupnost a parkování

Kino Cinestar Ostrava Futurum, nebo chcete-li kino Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě, se nachází přímo v srdci tohoto oblíbeného nákupního centra. Díky tomu je snadno dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, zaparkovat můžete pohodlně v prostorném parkovišti obchodního centra. Parkoviště nabízí dostatek parkovacích míst a prvních pár hodin parkování bývá zpravidla zdarma. Pro návštěvníky kina je k dispozici i speciální zvýhodněné parkování, které vám umožní užít si filmový zážitek bez starostí o parkovací hodiny. Pokud dáváte přednost MHD, k Futuru vás doveze hned několik autobusových a tramvajových linek. Zastávka "Futurum" se nachází jen pár kroků od vstupu do obchodního centra, a tedy i kina. Ať už zvolíte jakoukoliv možnost dopravy, cesta do kina Cinestar Ostrava Futurum bude bezproblémová a pohodlná.

cinestar ostrava futurum
Vlastnost Cinestar Ostrava Futurum
Adresa Nová Karolina, Ostrava
Počet sálů 8

Občerstvení a koncese

V multikině Cinestar Ostrava Futurum, které se nachází v obchodním centru Futurum v Ostravě, si na své přijdou i milovníci popcornu a dalších filmových pochoutek. Prostorný lobby bar nabízí široký výběr nápojů, od klasické Coca-Coly přes ovocné šťávy až po kávové speciality. Nechybí ani točené pivo pro dospělé. Sladkou tečku, nebo naopak slanou chuťovku před filmem zajistí stánek s popcornem, nachos s různými dipy a dalšími dobrotami. Pro ty, kteří dávají přednost zdravější variantě, je v nabídce i čerstvé ovoce. Všechny pochutiny si můžete vychutnat přímo v sále, pohodlná sedadla v CineStar Ostrava Futurum jsou vybavena držáky na nápoje. Ať už si vyberete cokoliv, občerstvení v CineStar Ostrava Futurum vám zpříjemní zážitek z filmového večera.

Speciální akce a projekce

Kino Cinestar Ostrava Futurum, nacházející se v Obchodním centru Futurum v Ostravě, nabízí kromě standardních filmových projekcí i řadu speciálních akcí. Pro milovníky filmové klasiky jsou připraveny projekce legendárních filmů v digitálně restaurované podobě. Pro rodiny s dětmi kino pravidelně pořádá projekce pohádek a animovaných filmů za zvýhodněné ceny. Fanoušci opery a baletu si přijdou na své během přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku či z Bolšoj těatru v Moskvě. Kino Cinestar Ostrava Futurum myslí i na seniory a studenty, pro které nabízí zvýhodněné vstupné na vybrané projekce. Pro firemní klientelu je k dispozici možnost pronájmu sálu pro konference, prezentace či firemní večírky. Sledujte webové stránky a sociální sítě kina Cinestar Ostrava Futurum, abyste byli informováni o aktuální nabídce speciálních akcí a projekcí.

Věrnostní programy a slevy

Kino Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě nabízí svým věrným divákům možnost zapojit se do programu Cinestar Club. Díky členství v tomto programu sbírají body za nákupy vstupenek a občerstvení, které pak mohou směnit za atraktivní odměny. Mezi ně patří například volné vstupenky, slevy na občerstvení, pozvánky na exkluzivní projekce a další výhody. Členství v Cinestar Clubu je zdarma a zaregistrovat se můžete online nebo přímo na pokladně kina. Kromě věrnostního programu nabízí Cinestar Ostrava Futurum i další slevy. Studenti, senioři a držitelé karet ISIC nebo ITIC mohou využít zlevněné vstupné na vybrané projekce. Pro rodiny s dětmi je tu pak speciální nabídka Rodinný lístek, která umožňuje výhodnější nákup vstupenek pro celou rodinu. Sledujte webové stránky a sociální sítě Cinestar Ostrava Futurum, abyste byli vždy v obraze o aktuálních slevách a akcích.

cinestar ostrava futurum

Kontaktní informace a otevírací doba

Kino Cinestar v obchodním centru Futurum v Ostravě je snadno dostupné jak autem, tak MHD. Pro návštěvníky přijíždějící autem je k dispozici prostorné parkoviště obchodního centra zdarma. Pokud se rozhodnete pro MHD, nejbližší zastávkou je "Dům kultury města Ostravy" s dostupností tramvají i autobusů.

Pro informace o aktuálním programu, rezervaci vstupenek a další dotazy můžete kontaktovat kino Cinestar Ostrava Futurum telefonicky na čísle +420 800 606 060, emailem na adrese info@cinestar.cz nebo osobně na pokladně kina. Pokladna kina je otevřena denně od 10:00 do 22:00.

Kromě výše uvedených možností můžete navštívit i webové stránky Cinestar, kde naleznete detailní informace o programu, vstupenkách, slevách a akcích. Na stránkách si také můžete pohodlně zarezervovat vstupenky online.