Hvězda Přerov září na kulturní scéně s nabitým programem

Kino Hvězda Přerov Program

Aktuální program Kina Hvězda Přerov

Kino Hvězda v Přerově má pro své návštěvníky připravený bohatý program plný filmových zážitků. Na plátnech se střídají nejnovější filmové trháky s oblíbenými klasikami a filmy pro celou rodinu. Pro nejmenší diváky jsou v nabídce pohádky a animované filmy, které jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Fanoušci akčních filmů si přijdou na své při sledování napínavých scén a dechberoucích efektů. Romantické duše se mohou těšit na dojemné příběhy plné lásky a emocí. Kino Hvězda myslí i na milovníky alternativní filmové tvorby a pravidelně pořádá projekce artových filmů a filmových festivalů. Pro aktuální program kina Hvězda v Přerově doporučujeme navštívit webové stránky kina nebo se informovat na pokladně. Vstupenky si můžete zakoupit online, telefonicky nebo přímo v pokladně kina. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru filmového promítání v Kině Hvězda Přerov a užijte si filmový zážitek naplno.

Filmové novinky a premiéry

Kino Hvězda v Přerově má pro své návštěvníky vždy připravený bohatý program plný filmových novinek a premiér. Ať už jste fanoušky akčních trháků, romantických komedií, napínavých thrillerů nebo animovaných pohádek pro celou rodinu, v kině Hvězda si zaručeně vyberete. Program kina Hvězda v Přerově je pravidelně aktualizovaný a nabízí širokou škálu žánrů a filmů z celého světa. Nechybí ani projekce v původním znění s titulky pro náročnější diváky. Pro aktuální program a informace o premiérách navštivte webové stránky kina Hvězda Přerov nebo se podívejte do tištěného programu, který je k dispozici v prostorách kina.

Festivaly a speciální projekce

Kino Hvězda v Přerově je známé nejen svým pravidelným programem, ale také pořádáním filmových festivalů a speciálních projekcí. Tyto akce přinášejí do Přerova filmy a tvůrce z celého světa a nabízejí divákům možnost poznat různé žánry a filmové proudy.

Mezi pravidelné filmové festivaly patří například Ozvěny Febiofestu, které přinášejí výběr nejlepších filmů z mezinárodního filmového festivalu Febiofest v Praze. Další oblíbenou akcí je festival dokumentárních filmů Jeden svět, který se zaměřuje na aktuální společenská témata a lidská práva.

Kromě festivalů pořádá Kino Hvězda také speciální projekce, které jsou věnovány konkrétním režisérům, hercům nebo filmovým tématům. Tyto projekce často doprovází besedy s tvůrci, filmové workshopy nebo tematické výstavy.

kino hvězda přerov program

Pro aktuální program festivalů a speciálních projekcí v Kině Hvězda v Přerově sledujte webové stránky kina nebo facebookové stránky.

Vstupenky a rezervace online

V dnešní době už není potřeba stát frontu v kině, abyste si koupili lístky. Kino Hvězda v Přerově nabízí pohodlný a rychlý způsob, jak si zajistit místo na váš oblíbený film – online rezervace a prodej vstupenek. Na webových stránkách kina najdete aktuální program, ze kterého si jednoduše vyberete film a čas, který vám vyhovuje. Po výběru sedadel a zadání kontaktních údajů proběhne platba online a vy už jen dorazíte do kina. Lístky si můžete vytisknout nebo předložit v elektronické podobě na svém chytrém telefonu. Rezervace je nutné vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, jinak propadá. Online systém je přehledný a intuitivní, takže nákup zvládne opravdu každý. Ušetřete čas a kupte si vstupenky na filmy v kině Hvězda Přerov z pohodlí domova.

Kino Hvězda: Historie a současnost

Kino Hvězda v Přerově, to je pojem, který evokuje vzpomínky na první filmové zážitky, romantická rande i rodinné výlety. Historie tohoto kulturního stánku sahá až do první poloviny 20. století, kdy bylo kino postaveno. Od té doby prošlo několika rekonstrukcemi a modernizacemi, aby drželo krok s dobou a mohlo divákům nabídnout ten nejlepší komfort. Dnes se pyšní moderní zvukovou i projekční technikou, pohodlnými sedadly a příjemným prostředím.

Program kina Hvězda v Přerově je pestrý a uspokojí i ty nejnáročnější filmové fanoušky. Na své si přijdou milovníci hollywoodských blockbusterů, artových filmů i dokumentů. Kino promítá také české a evropské filmy, a to jak novinky, tak i klasické snímky. Pro nejmenší diváky je připravena nabídka pohádek a animovaných filmů.

Kromě pravidelných projekcí pořádá kino Hvězda v Přerově i další kulturní akce, jako jsou filmové festivaly, besedy s tvůrci, koncerty a divadelní představení. Díky své poloze v centru města a snadné dostupnosti je kino Hvězda ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne či večera. Aktuální program kina Hvězda v Přerově najdete na webových stránkách kina nebo v tištěné podobě v informačních centrech a dalších místech.

Atmosféra a zážitek z promítání

Kino Hvězda v Přerově vám nabídne nezapomenutelný zážitek z každého promítání. Už při vstupu do foyer vás okouzlí příjemné prostředí s vůní popcornu a útulnou atmosférou. Sál kina je vybaven moderní promítací technikou a pohodlnými sedadly, díky čemuž si naplno vychutnáte filmy, dokumenty i divadelní představení. Přijďte si užít příjemný večer s přáteli nebo rodinou!

kino hvězda přerov program
Kino Adresa Počet sálů
Kino Hvězda Přerov Komenského 65, Přerov 2

Občerstvení a další služby

V Kině Hvězda v Přerově si můžete užít filmové projekce s maximálním komfortem. Před filmem, během přestávky nebo i po jeho skončení na vás čeká bohatá nabídka občerstvení v našem kinobaru. Dopřejte si popcorn s máslem a solí, nachos s různými dipy, nebo si vyberte z nabídky sladkostí a slaných pochutin. Pro doplnění tekutin je vám k dispozici široký výběr nealkoholických nápojů, piva a vína. Náš příjemný personál vám rád připraví kávu, čaj nebo jiný nápoj dle vašeho přání. Kino Hvězda v Přerově se snaží vyjít vstříc potřebám všech diváků a poskytnout jim maximální komfort. Proto je v prostorách kina k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení, abyste mohli zůstat online i během vaší návštěvy. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici přebalovací pult. Snažíme se, aby vaše návštěva Kina Hvězda v Přerově byla vždy příjemným zážitkem.

Dostupnost a parkování

Kino Hvězda v Přerově se nachází v centru města na Horním náměstí, čímž je snadno dostupné jak pro pěší, tak pro návštěvníky přijíždějící městskou hromadnou dopravou. Autobusové zastávky linek MHD se nacházejí jen pár minut chůze od kina.

Pro ty, kteří dávají přednost vlastní dopravě, je v blízkosti kina k dispozici několik placených parkovišť. Doporučujeme parkoviště na náměstí T. G. Masaryka nebo parkoviště u obchodního centra Galerie Přerov. Obě parkoviště jsou od kina vzdálena jen pár minut chůze.

Kino Hvězda bohužel nedisponuje vlastním parkovištěm. Vzhledem k centrální poloze kina a omezenému počtu parkovacích míst v okolí doporučujeme návštěvníkům kina, aby využili možnosti parkování v přilehlých ulicích nebo zvážili využití MHD, obzvláště ve večerních hodinách a o víkendech, kdy bývá obsazenost parkovišť vyšší.

Kontakt a otevírací doba

Kino Hvězda v Přerově je tu pro vás každý den s bohatým programem filmů pro celou rodinu. Pro aktuální program a otevírací dobu se podívejte na naše webové stránky nebo na facebookový profil. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem. Rádi vám poradíme s výběrem filmu nebo zodpovíme vaše dotazy ohledně programu a služeb kina. Těšíme se na vaši návštěvu!

kino hvězda přerov program

Sledujte Kino Hvězda na sociálních sítích

Nenechte si ujít žádný filmový zážitek a sledujte Kino Hvězda Přerov na sociálních sítích! Zůstaňte v obraze o aktuálním programu kina, premiérách, speciálních projekcích a filmových událostech. Na Facebooku a Instagramu pravidelně zveřejňujeme program Kina Hvězda v Přerově, trailery k filmům, fotografie z akcí a soutěže o volné vstupenky. Dozvíte se o filmových novinkách, zajímavostech ze světa filmu a budete mít možnost zapojit se do diskuzí s ostatními filmovými fanoušky. Staňte se součástí filmové komunity Kina Hvězda Přerov a už vám neunikne žádný filmový zážitek!

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: kino hvězda přerov program | program kina hvězda v přerově