Kino Westfield Chodov: Filmové lahůdky na dosah ruky

Kino Westfield Chodov

Kino v srdci Chodova

Chodov se pyšní moderním multikinem s bohatou historií. Nachází se v obchodním centru Westfield Chodov a nabízí nejnovější filmové trháky, nezávislé filmy i projekce v originálním znění. Diváci si mohou vybrat z několika sálů s komfortním sezením a nejmodernější audiovizuální technikou. Kino je skvělým místem pro trávení volného času s rodinou a přáteli. Kromě promítání filmů pořádá i další kulturní akce, jako jsou filmové festivaly a předpremiéry. Díky své poloze v centru Chodova a výborné dostupnosti MHD je kino snadno dostupné pro všechny.

Špičková audiovizuální technologie

V dnešní době je téměř nemožné si představit svět bez špičkové audiovizuální technologie. Od obřích LED obrazovek s dechberoucí ostrostí až po prostorový zvuk, který vás vtáhne do centra dění, se tato technologie stala nedílnou součástí našich životů. Ať už se jedná o sledování filmů, hraní her nebo jen poslech hudby, kvalitní obraz a zvuk dokáží zážitek posunout na úplně jinou úroveň. Moderní technologie nám umožňuje vychutnat si realistické barvy, hluboké basy a křišťálově čisté výšky, a to vše s minimem zkreslení.

Pestrý program pro každého

Ať už se zajímáte o cokoli, u nás si přijdete na své! Připravili jsme pro vás pestrou škálu aktivit, workshopů a přednášek, které uspokojí i ty nejnáročnější. Milovníci hudby se můžou těšit na koncerty různých žánrů, od jazzu po rock. Pro sportovní nadšence máme připravené turnaje v plážovém volejbale a fotbalu. Děti se zabaví v kreativních dílnách nebo na skákacím hradu. A co teprve gurmánské speciality, které pro vás budou připravovat mistři svého řemesla? Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost plnou zábavy, poučení a nezapomenutelných zážitků!

Komfortní sedačky a atmosféra

Pohodlí je klíčové a my to víme. Naše sedačky jsou vybírány s důrazem na ergonomii a měkkost, abyste se u nás cítili jako doma. Ať už se chystáte na krátký film nebo celovečerní projekci, vaše záda se vám poděkují. Jemné osvětlení a tlumené barvy navozují příjemnou atmosféru, která vás vtáhne do děje na plátně. Zapomeňte na starosti všedního dne a užijte si ničím nerušený filmový zážitek.

Občerstvení a další služby

Na festivalu nebude chybět bohatá nabídka občerstvení pro všechny gurmány. Čeká na vás několik stánků s rozmanitou kuchyní, od tradičních českých specialit, jako jsou klobásy a pivo, až po mezinárodní speciality, vegetariánské a veganské pokrmy. K dispozici bude i kavárna s výběrovou kávou a zákusky. Pro vaše pohodlí budou rozmístěny toalety a stanoviště první pomoci. Na informačním stánku získáte mapky, programy a další užitečné informace.

Snadná dostupnost a parkování

Náš podnik se nachází na strategickém místě s výbornou dopravní dostupností. Ať už se k nám chystáte autem, autobusem nebo tramvají, cesta k nám je snadná a bezproblémová. Pro návštěvníky, kteří k nám přijedou vlastním automobilem, máme k dispozici prostorné parkoviště přímo před budovou. Parkoviště je bezplatné a hlídané, takže se nemusíte obávat o bezpečnost svého vozu. Věříme, že snadná dostupnost a bezproblémové parkování jsou důležitými faktory pro příjemnou návštěvu.

Tipy na filmy a akce v kině

Jste milovníky filmového plátna a napínavých příběhů? Pak pro vás máme pár tipů, na co se v nejbližší době v kinech zaměřit. Fanoušky komiksů potěší akční podívaná "Strážci Galaxie 3", která slibuje velkolepou podívanou a pořádnou dávku humoru. Pokud dáváte přednost napínavým thrillerům, nenechte si ujít "Tiché místo 2", kde se Emily Bluntová a její filmová rodina musejí opět postavit děsivým tvorům. Pro romantické duše je tu pak ideální volbou "Láska na první pohled", okouzlující komedie z prostředí Paříže. Ať už zvolíte jakýkoli žánr, přejeme příjemný filmový zážitek!