Kulturní pecka: Kino Kyselka servíruje nabitý program

Kino Kyselka Program

Filmové lahůdky v Kyselce

Letní kino pod širým nebem v Kyselce nabídne i letos bohatý program pro všechny filmové nadšence. Ať už máte rádi romantické komedie, napínavé thrillery nebo rodinné filmy, v Kyselce si přijdete na své. Promítání probíhají každý pátek a sobotu večer od soumraku a vstup je zdarma. Návštěvníci se mohou těšit na skvělou atmosféru, občerstvení a samozřejmě i na kvalitní filmový zážitek. Přijďte si užít letní večer s filmem pod hvězdami!

Program na tento měsíc

Tento

Od romantiky po thriller

Láska, napětí, tajemství – žánrová pestrost je kořením filmového světa. Od romantických komedií, které rozesmějí a pohladí po duši, přes historická dramata zaveoucí nás do minulých epoch až po adrenalinové thrillery, které nás přikují k sedadlům. Každý žánr nabízí unikátní zážitek, jinou emocionální paletu a osobitý styl. Ať už toužíte po dobru, které zvítězí, po napětí, jež vás udrží v nejistotě, nebo po romantickém příběhu s happy endem, filmová nabídka uspokojí i ty nejnáročnější diváky.

Speciální projekce a akce

Kromě běžného filmového programu pro vás chystáme i řadu speciálních projekcí a doprovodných akcí. Těšit se můžete na filmové maratony s vašimi oblíbenými hrdiny, tematické projekce s úvodem filmových odborníků, ale i interaktivní projekce, kde budete o průběhu filmu rozhodovat vy sami. Pro nejmenší diváky chystáme pohádková odpoledne s tvůrčími dílnami a soutěžemi. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde budeme postupně zveřejňovat program a otevírat rezervace na jednotlivé projekce.

Vstupenky a rezervace online

Získat vstupenky na oblíbené akce je dnes jednodušší než kdy dřív. Díky online systémům si můžete pohodlně vybrat místa a zaplatit z pohodlí domova. Stačí navštívit webové stránky dané akce, zvolit si termín a počet vstupenek. Systém vám zobrazí dostupná místa a vy si vyberete ta nejlepší. Platba probíhá online kartou nebo bankovním převodem. Vstupenky obdržíte e-mailem a stačí je vytisknout nebo zobrazit na telefonu. Rezervace míst funguje podobně, jen s tím rozdílem, že platba probíhá až na místě. Nezapomeňte si však rezervaci vyzvednout včas, jinak o ni můžete přijít.

Občerstvení v kině

V

Doprava a parkování

Pra

Kontakt a další informace

Máte-li jakékoli dotazy nebo nám chcete sdělit svůj názor, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým je vám k dispozici prostřednictvím e-mailu na adrese info@example.cz nebo telefonicky na čísle +420 123 456 789.

Sledujte nás také na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňujeme novinky a zajímavosti. Najdete nás na Facebooku a Instagramu pod názvem @examplecz.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vaši zpětnou vazbu!

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Lucie Kliková

Tagy: kino kyselka program | program kina v kyselce