Online seriály ke shlédnutí zdarma!

Stránka online-serialy.cz neslouží k nelegálnímu pouštění seriálů. Tato stránka vám dává potřebné informace o tom, jaký seriál je nyní nejlepší, jaký by vás mohl bavit, a na který byste se měli zaměřit, pokud máte rádi například krimi, medicínu, romantiku, drama atd. Výčet všech seriálů se postupně bude rozšiřovat a my vám tak můžeme nabídnou obsáhlou sbírku seriálů a jejich popis. Stránka nebude jen suše kopírovat to, co už bylo o seriálech psáno, ale bude vám přinášet novinky u daného seriálu, legrační a peprné informace o natáčení a hlavních představitelích. Stránky s filmy a seriály online jsou na internetu zastoupeny v hojném počtu, my vám však nabízíme ucelené aktuální informace o seriálu tak, abyste věděli, co vás při sledování čeká. Na internetu se také objevují seriály online zdarma ke shlédnutí, dávejte si pozor, ne vždy je tato stránka legální. S naší stránkou se do problémů určitě dostat nemůžete. Praktický seznam seriálů je vám k dispozici 24 hodin.

Jak je to se sledováním seriálů?

České seriály online ke shlédnutí jsou úplně zdarma těžko dostupné, můžete je najít na webech příslušných TV stanic. Hlavní české TV stanice si pro vás připravili sledování zdarma nebo za malý poplatek. TV Prima online vysílání zdarma podporuje a nemusíte se ani registrovat. TV Nova má internetovou stránku voyo.cz zdarma bez registrace, zde seriály přehrát lze, ale jen ty, které Nova sama financuje, jako například Ulice, Ordinace v růžové zahradě nebo Kriminálka anděl. Pro sledování seriálů vytvořila Nova speciální web s názvem Nova plus seriály. O podrobnostech přehrávání se rozepíši v odstavci níže. Všichni sledujeme seriály online a zdarma, jde jen o to najít si tu správnou internetovou stránku tak, aby byly opravdu seriály online zadarmo.

Se zahraničními tituly je potíž v tom, že příslušné TV stanice musí mít vysílací práva, jak na televizi, tak na online vysílání. Proto se zahraniční seriály objevují na nelegálních webech, kde práva pro vysílání nejsou.

Seriály online ke shlédnutí zdarma?

Nejznámější seriál jsou bezpochyby Simpsonovi. Rodinka, která baví diváky od roku 1987. Nejprve začínal jako krátké skeče, až v roce 1989 se dostal do vysílání jako dvacetiminutový seriál. Jeho popularita rostla a zanedlouho se dostal do hlavního vysílacího času v USA a od té doby je na stanici FOX nejoblíbenějším seriálem v americké historii. Do sezóny 2015/16 vstupuje s 27. řadou. Další velice oblíbený seriál jsou Přátelé. Od roku 1994 se dostávají na obrazovky americké TV stanice NBC a od té doby nepřetržitě trhají rekordy i ve světových měřítkách. Oblíbený sitcom, který se zabývá spletitými příběhy šesti přátel. Sedm sezón a více než 10 let dělá ze seriálu oblíbený seriál, který je i v ČR klasikou. Jaké další seriály online, ke shlédnutí zdarma, jsou populární? Akta X, Buffy přemožitelka upírů, Ztraceni, M*A*S*H, Hra o trůny, z novějších samozřejmě Teorie velkého třesku, Dr. House, Chirurgové, Mentalista, Kriminálka (Miami, Las Vegas, New York).

České seriály online

Česká televize
Náhled na televizní rozvrh vysílání českých seriálu na ČT. Zdroj: ceskatelevize.cz

Mezi české seriály online ke shlédnutí patří Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Comeback, Okresní přebor, Vyprávěj, Četnické humoresky nebo Případy 1. oddělení. V současné době se dostávají do popředí také dokumentární seriály, které zobrazují život lidí, tomuto žánru se nejvíce věnuje ČT. Starší české seriály, online zdarma ke shlédnutí, moc nenajdete. Složité jsou vysílací práva, jiný formát pro přehrávání nebo je hlavní vysílací TV stanice ještě na internetové stránky nedala. Můžete najít jednotlivé díly, ale celé série jsou spíše ojedinělé. Jedná se například o Nemocnici na kraji města, Hříšní lidé města pražského, Chalupáři, Bylo nás pět a další. Na našem webu však informace o těchto seriálech získáte.

Pro legální sledování českých seriálů využijte web TV prima seriály online, nebo voyo.cz zdarma. Bez registrace je sledování na Primě, na voyo se musíte přihlásit, užívání je na několik týdnů zdarma (pokud chytnete akci). Pozor některé stránky nabízejí jen informace o seriálu, tak jako je to na našem webu, jsou to například seriály online cz nebo serial zone cz.

Jak to vidí Nova, Prima a ČT?

Nova Plus
Náhled na seznam seriálů zdarma na Nova Plus. Zdroj: novaplus.nova.cz

Každá česká TV stanice se zaměřuje na jiný žánr a tím pádem i na jiné diváky. Ale to už je vidět i na jejich vysílání normálně v televizi. My si zde popíšeme tři největší české TV stanice a jejich podmínky proto, abyste u nich mohli sledovat filmy a seriály online zadarmo. Česká televize nabízí širokou škálu seriálů z různého prostředí, většina je české tvorby, ale to nám vůbec nevadí, protože na ČT sledujeme seriály online a zdarma, bez registrace a dalšího zbytečného vyplňování. Za nejnavštěvovanější seriály můžeme v klidu určit dokumentární seriály z českých rodin, jako jsou Čtyři v tom, Paterčata, Časosběrné rodinné odysei nebo retro seriál Vyprávěj. Další TV stanice, které se podíváme na zoubek, je Prima.

Opět jako u České televize pro vás Prima nebude chtít žádnou registraci. TV prima seriály online postupně aktualizuje a přidává nové a nové tituly, najdete zde však jen seriály, které sama odvysílala, a to i z ostatních dceřiných TV stanic jako je Prima COOL, LOVE nebo ZOOM. Abychom měli kompletní seznam, jdeme na Novu.

Nabízí Nova službu voyo.cz zdarma bez registrace? V současné době se na voyo.cz musíte minimálně přihlásit, pokud chytnete akci můžete si užívat sledování seriálů až 3 měsíce zdarma. Ovšem jiná nabídka je na webu nova.plus/seriály.cz, kde si bez registrace pustíte všechny seriály, které Nova sponzoruje.

Kde sledovat seriály zdarma?

TV Prima
Náhled na webové stránky Prima Play se seriály zdarma. Zdroj: play.iprima.cz

Nejprve si rozdělíme legální a nelegální internetové stránky. Na legálních stránkách lze sledovat filmy a seriály online za měsíční poplatek, ale zase máte jistotu, že se nezapletete se zákonem. Je to například hbogo.cz, ivio.tv, uloz.to, bohužel je na těchto stránkách seriálů velice málo, proto většina lidí přechází na nelegální weby, kde je seriálů daleko více. Pro vyhledání těch nejnavštěvovanějších internetových adres pro seriály online zadarmo, zadejte do vyhledávače třeba tuto větu: Sleduj filmy a seriály online nebo filmy a seriály online zdarma, vyjede vám dlouhý seznam stránek, které umožňují sledovat filmy a seriály online zdarma, buď bez registrace a nebo za malý měsíční poplatek.

České seriály online ke shlédnutí jsou k dostání na youtube.com, seriál-online.cz, topserialy.cz a další. Zahraniční seriály online ke shlédnutí zdarma jsou k vidění na befun.cz, koukej-online.cz, sledujuserialy.cz nebo tv.sosac.ph. Samozřejmě nemusíte sledovat filmy a seriály online, můžete si je stáhnout do PC, a poté v klidu pouštět kdykoliv budete chtít, je tu však riziko, že narazíte na špatný web a stáhnete si i nějaký vir.

Seriálový nadšenci určitě vědí!

Torrent
Mnoho lidí stahuje seriály zdarma prostřednictvím sítí torrent.

Mezi hlavní pozitivum, že sledujeme seriály online a zdarma, není fakt že jsou zdarma, opravdový fanoušek si za kvalitní seriál klidně malý peníz zaplatí. Nejlepším je to, že seriál můžete sledovat kdy se vám zlíbí. Pokud je nějaký zajímavý díl a vy nechcete čekat na to, až se za týden odvysílá v TV můžete si jej pustit v klidu doma třeba o půlnoci. Další velké plus je to, že jestliže jste v práci nebo ve škole a nestihnete vysílací čas v TV, můžete si svůj oblíbený seriál přehrát až přijedete domů. Já osobně sleduju seriály v tzv. blocích, to znamená, že si pustím po sobě třeba pět dílů. Je to tak podle mě nejlepší.

Jsou, ale i jiní seriálový nadšenci, kteří jedou seriálový maraton. Pro fanoušky Teorie velkého třesku nemusím dále rozepisovat. Pro ty, kteří seriál neviděli vřele doporučuji. Abych se vrátila k hlavní myšlence – seriálový maraton je opravdu crazy kousek. Naladíte si jakoukoliv internetovou stránku, kde jsou seriály online zdarma ke shlédnutí a díváte se na všechny série od začátku až do posledního dílu v kuse. Ano je to opravdu šílené, ale věřte, že se to dá zvládnout, samozřejmě s malými pauzami. Chápu, že někteří z vás nemají tolik času, ale věřte, že v USA je tento styl sledování seriálů velice populární. Zadejte do vyhledávače Seriály online cz a můžete si svůj vlastní maraton vyzkoušet.

Závěrem Vám chceme říci

Internetová stránka online-serialy.cz slouží jako informační kanál, pro Vaší jednoduchou orientaci ve světě seriálů. Protože v současné době se se seriály roztrhl pytel a jsme doslova bombardováni ze vše stran. Ať už si vyberete jakýkoliv seriál je dobré o něm nejprve vědět základní informace – jen atraktivní název nestačí. Jak už jsme vám napsali, stránka se zaměří na všechny žánry. Vy se dozvíte zajímavé postřehy a rozhodnete se poté sami, zda chcete sledovat dané filmy a seriály online zdarma. Jednoduché menu vám poslouží jako odrazový můstek k nejlepším seriálům tohoto století. Informace budou pravidelně aktualizované. Vy si poté můžete říct sleduju seriály, které mě opravdu baví a vím o nich vše.

Jak už jsme napsali výše, TV prima online vysílá zdarma všechny seriály, které odvysílala. Musíte si však hlídat vysílací práva, která jsou časově omezena. Seriály online zdarma ke shlédnutí nabízí i internetová stránka – nova.plus/seriály.cz. Není nic jednoduššího než si v klidu prostudovat seriály na jedné stránce a pak už jen najít cestu jak je sledovat. Motto stránky online-serialy.cz? Sleduj filmy a seriály online!