Zažijte filmovou revoluci v 5D kině Ostrava!

5D Kino Ostrava

5D Kino: Více Než Jen Film

5D kino posouvá hranice filmového zážitku. Nejde jen o sledování filmu, ale o komplexní stimulaci smyslů. Kromě 3D obrazu a zvuku, který vás obklopí, se můžete těšit na pohyblivé sedačky, vítr, vodní spršky a další speciální efekty. Tyto prvky vás vtáhnou do děje a vy se tak stanete součástí filmu. Ať už se jedná o jízdu na horské dráze, let do vesmíru nebo procházku pralesem, 5D kino vám zprostředkuje nezapomenutelný zážitek.

Adresa a Otevírací Doba

Náš obchod najdete v samém srdci Prahy na Václavském náměstí 832/28, Praha 1. Otevřeno máme každý den od 9:00 do 21:00, takže se k nám pohodlně dostanete i po práci. Těšíme se na vaši návštěvu!

Filmy a Vstupenky

Vybíráte film na večer a nevíte, co zrovna běží v kinech? Nebo už máte vybraný film, ale hledáte nejlepší cenu vstupenky? Máme pro vás tipy, jak se zorientovat v nabídce kin a pořídit lístky za výhodné ceny. Na internetu najdete spoustu stránek, které se věnují filmům a kinům. Přehledně zobrazují aktuální program kin ve vašem okolí, včetně upoutávek a recenzí. Navíc si můžete lístky koupit online z pohodlí domova a vyhnout se tak frontám u pokladen. Některá kina nabízejí i věrnostní programy, se kterými získáte slevy na vstupenky nebo občerstvení. Sledujte také webové stránky a sociální sítě svých oblíbených kin, ať vám neuniknou žádné speciální akce ani filmové festivaly.

Doprava a Parkování

Do centra města se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou, a to tramvají číslo 3, 5 a 8. Zastávka "Náměstí Svobody" je vzdálená pouhých 5 minut chůze. Pro ty, kteří preferují vlastní automobil, je k dispozici několik placených parkovišť v docházkové vzdálenosti. Doporučujeme parkoviště "Centrál" nebo "Moravské náměstí". Vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst, zvláště v době špičky, doporučujeme využít MHD.

Občerstvení a Další Služby

Naše zoologická zahrada nabízí širokou škálu možností občerstvení pro všechny návštěvníky. Máme pro vás několik restaurací s rychlým občerstvením, kde si můžete dát pizzu, hranolky, párek v rohlíku a další dobroty. Pro náročnější je tu restaurace s obsluhou a letní zahrádkou, kde si pochutnáte na teplých jídlech české i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí jsou stánky se zmrzlinou, kávou a nápoji rozmístěné po celém areálu. Pro nejmenší návštěvníky máme k dispozici dětské koutky s mikrovlnnou troubou pro ohřev dětské stravy.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Lucie Kliková

Tagy: 5d kino ostrava | 5d kino v ostravě