Zličín kino program: Co dávají v kině?

Zličín Kino Program

Aktuální program kina v Zličíně

Víte, co se hraje v kině ve Zličíně? Mrkněte na aktuální program kina a vyberte si film, na který vezmete celou rodinu nebo kamarády. Na své si přijdou milovníci komedií, romantických filmů, ale i ti, co se rádi bojí. Ať už hledáte film na večer, víkend nebo jen tak na poslední chvíli, kino ve Zličíně má pro vás vždy něco připraveného. Kromě aktuálních filmových trháků se můžete těšit i na projekce klasických filmů a festivalové lahůdky.

Pro nejmenší diváky je připravený speciální program s pohádkami a animovanými filmy, a to nejen o víkendu. Vstupenky na filmy si můžete zakoupit online, a vyhnout se tak frontám u pokladen. Nezapomeňte sledovat i speciální akce a slevy, které kino ve Zličíně pravidelně nabízí. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli film, přejeme vám příjemný filmový zážitek.

Filmové premiéry a hity

Tento týden se v kinech na Zličíně můžete těšit na pořádnou porci filmových zážitků! Pro milovníky napětí a akce tu máme nový thriller "Noční můra", který vás zaručeně přiková do sedaček. Pokud dáváte přednost komediím, nenechte si ujít francouzskou novinku "Bláznivá dovolená", která slibuje pořádnou dávku humoru a nezapomenutelných gagů. Pro rodiny s dětmi je tu pak animovaný film "Kouzelný les", který nadchne malé i velké diváky.

Vstupenky na všechny filmy si můžete zakoupit online na stránkách kina nebo přímo na pokladně. Nezapomeňte sledovat i náš program na další týden, kdy se můžete těšit na další filmové premiéry a hity! Připravujeme pro vás například životopisné drama "Osudový okamžik" o životě slavného vědce, romantickou komedii "Láska na první pohled" a akční sci-fi "Hvězdná brána".

Kromě promítání filmů nabízí kino na Zličíně i další doprovodný program, jako jsou například besedy s tvůrci, filmové workshopy a tematické projekce. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, ať vám nic neunikne! Těšíme se na vaši návštěvu!

Program pro děti a rodiny

Kino Zličín je skvělou volbou pro rodinný výlet. Nabízí pestrý program pro děti i dospělé, takže si každý přijde na své. Pro nejmenší diváky je připraveno pravidelné promítání pohádek a animovaných filmů, často i v dabingu. Děti se tak můžou těšit na své oblíbené hrdiny na velkém plátně.

Kino Adresa Počet sálů 3D projekce Typické ceny lístků
Kino Zličín (hypotetické) Zličín, Praha 5 4 Ano 150 - 220 Kč
Cinema City Nový Smíchov Anděl, Praha 5 12 Ano 180 - 250 Kč

Dětská představení

Rodiny s dětmi ocení také speciální projekce s označením "dětské představení". Tyto projekce jsou uzpůsobené potřebám nejmenších - kratší stopáž filmu, tlumené osvětlení a nižší hlasitost zvuku. Vstupenky na dětská představení bývají navíc za zvýhodněné ceny.

zličín kino program

Další aktivity pro rodiny s dětmi

Kromě filmů nabízí kino Zličín i další aktivity pro rodiny s dětmi. Pravidelně se zde konají workshopy, kreativní dílny a tematické akce, které jsou zábavné a zároveň edukativní. Děti si tak můžou vyzkoušet různé výtvarné techniky, zahrát si hry nebo se zapojit do soutěží o ceny.

Nezapomeňte zkontrolovat program!

Před návštěvou kina Zličín doporučujeme zkontrolovat aktuální program na webových stránkách kina. Naleznete zde detailní informace o filmech, termínech promítání a cenách vstupenek.

Speciální projekce a festivaly

Kino Zličín se neomezuje jen na běžnou programovou nabídku. Pravidelně se zapojuje do filmových festivalů a nabízí speciální projekce pro různé cílové skupiny. Můžete se tak těšit na filmové lahůdky z celého světa, které byste v běžné distribuci jen těžko hledali. Pro rodiny s dětmi kino připravuje projekce pohádek a animovaných filmů, často doplněné o doprovodný program. Milovníci dokumentárních filmů ocení projekce v rámci festivalů jako je Jeden svět nebo Mezipatra. Kino Zličín myslí i na seniory a nabízí jim projekce filmů za zvýhodněné ceny. Sledujte webové stránky kina nebo Facebook, kde najdete aktuální program speciálních projekcí a festivalů.

Vstupenky a rezervace online

V dnešní době internetu a chytrých telefonů je jednodušší než kdy jindy zjistit, na co se v kině ve Zličíně můžete těšit. Stačí pár kliknutí a máte přehled o aktuálním programu kina ve Zličíně. Ať už vás zajímají nejnovější filmové trháky, artové snímky nebo třeba promítání pro děti, online program kina ve Zličíně vám poskytne všechny potřebné informace. Navíc si rovnou z pohodlí domova můžete vybrat svá oblíbená místa a vstupenky online rezervovat. Už žádné fronty u pokladen, váš čas je drahý! Online rezervace vstupenek na program kina ve Zličíně vám zaručí, že budete mít jistotu místa i na ty nejžádanější filmové projekce.

zličín kino program

Kino bar a občerstvení

V multikině na Zličíně si před filmem nebo během reklamy stihnete dát něco dobrého na zub. Kino bar nabízí široký výběr klasického občerstvení, jako je popcorn, nachos s různými dipy, hot dogy a další teplé закуски. Samozřejmostí jsou nealkoholické nápoje jako Coca-Cola, Fanta, Sprite, ovocné šťávy a voda. Pro dospělé je v nabídce také pivo a víno. Pokud máte chuť na něco sladkého, můžete si vybrat z nabídky cukrovinek, čokolád a zmrzliny. Kino bar je otevřen vždy hodinu před začátkem prvního filmového představení a zavírá se hodinu po začátku posledního filmu. Platit můžete hotově i platební kartou.

Dostupnost a parkování

Multikino Cinestar Zličín se nachází v obchodním centru Zličín, jednoho z největších nákupních center v Praze. Díky tomu je dostupnost kina autem i městskou hromadnou dopravou velmi snadná. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, zaparkovat můžete zdarma přímo v parkovacím domě obchodního centra, které nabízí dostatek parkovacích míst. Pro návštěvníky, kteří preferují MHD, je k dispozici hned několik možností. Přímo před obchodním centrem se nachází zastávka metra B Zličín a také autobusová zastávka s linky spojujícími Zličín s dalšími částmi Prahy. Cesta metrem z centra Prahy trvá přibližně 20 minut. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou pro cestu autem, je důležité počítat s možností zvýšené dopravní zátěže v okolí obchodního centra, a to především v odpoledních a večerních hodinách a o víkendech. V takovém případě doporučujeme vyrazit s dostatečným časovým předstihem, abyste stihli začátek vašeho filmového představení.

Kontaktní informace kina

Pro více informací o aktuálním programu kina ve Zličíně a pro rezervaci vstupenek nás neváhejte kontaktovat. Náš tým vám rád zodpoví veškeré vaše dotazy a pomůže s výběrem filmu i s rezervací vstupenek. Můžete nás zastihnout telefonicky každý den od 10:00 do 22:00 na čísle +420 123 456 789. Pokud preferujete písemný kontakt, můžete nám zaslat email na adresu info@kinozlicin.cz. Na vaše zprávy odpovídáme co nejdříve, obvykle do 24 hodin. Sledujte také naše webové stránky www.kinozlicin.cz, kde najdete vždy aktuální program, informace o připravovaných akcích a novinkách. Těšíme se na vaši návštěvu!

zličín kino program

Tipy na další kulturní akce

Po návštěvě kina ve Zličíně se nabízí i spousta dalších kulturních zážitků v okolí. Co takhle spojit filmový večer s divadelním představením? Divadlo ABC nabízí pestrý repertoár pro malé i velké diváky. Pokud dáváte přednost spíše hudbě, zavítejte do Lucerna Music Baru, kde na vás čeká nabitý program koncertů různých žánrů. Milovníci umění by si neměli nechat ujít návštěvu Galerie Rudolfinum, která hostí výstavy předních českých i světových umělců. A pokud toužíte po odpočinku v přírodě, vydejte se do parku na Kampě, odkud se vám naskytne nádherný výhled na Pražský hrad.

Sledujte nás na sociálních sítích

Nenechte si ujít žádné filmové novinky a premiéry v kině ve Zličíně! Sledujte nás na sociálních sítích a buďte vždy v obraze. Pravidelně sdílíme aktuální program kina v Zličíně, trailery k nejnovějším filmům, informace o speciálních akcích a soutěžích o volné vstupenky. Zapojte se do diskuze s dalšími filmovými nadšenci, sdílejte své názory na filmy a dozvídejte se zajímavosti ze světa kinematografie. Staňte se součástí naší filmové komunity a už nikdy nezmeškejte promítání vašeho oblíbeného filmu v kině ve Zličíně!

Publikováno: 30. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: Karel Čapek

Tagy: zličín kino program | program kina v zličíně