Dacre Montgomery: Filmy a seriály, které musíte vidět

Dacre Montgomery Filmy A Pořady

Stranger Things

Dacre Montgomery si zahrál v seriálu Stranger Things od Netflixu postavu Billyho Hargrovea, násilnického nevlastního bratra Maxe. Jeho výkon v seriálu byl kriticky oslavován a vynesl mu mezinárodní uznání. Fanoušci i kritici ocenili jeho schopnost ztvárnit jak Billyho temnou a znepokojivou stránku, tak i jeho zranitelnost a vnitřní boj. Jeho postava, ačkoliv byla záporná, byla komplexní a strhující, a to z velké části díky Montgomeryho hereckému talentu.

Jeho role v Stranger Things mu otevřela dveře k dalším filmovým a televizním projektům.

Galerie zlomených srdcí

Dacre Montgomery si získal naše srdce rolí záhadného a problémového Billyho Hargrovea ve Stranger Things. Jeho charisma a syrové herectví z něj udělaly nezapomenutelnou postavu, i když byla jeho postava spíše záporák. Jeho odchod ze seriálu v sezóně 4 zanechal v mnoha fanoušcích prázdné místo. Naštěstí se Dacre objevil i v jiných projektech, kde mohl ukázat svůj talent.

Vidět jsme ho mohli ve filmu Power Rangers, kde si zahrál Jasona, červeného Rangera. Film sice nebyl přijat s nadšením kritiků, ale Dacre si i tak získal pozornost. Jeho fyzická proměna a akční scény ukázaly, že je hercem množi talentů.

Dacre se objevil i v romantickém dramatu The Broken Heart Gallery. Zde si zahrál po boku Geraldine Viswanathan a ukázal, že zvládá i role obyčejných kluků hledajících lásku. Jeho postava Nicka byla sympatická a vtipná, což jen potvrdilo, že Dacre má široký herecký rozsah.

Momentálně se Dacre věnuje natáčení filmu Elvis, kde si zahraje hudebního producenta Stevea Bindera. Film by měl mít premiéru v roce 2022 a my se už teď nemůžeme dočkat, jak Dacre ztvární tuto ikonu hudebního průmyslu.

Power Rangers

Dacre Montgomery, australský herec, si získal srdce diváků rolí Billyho Hargrovea v seriálu Stranger Things. Jeho charisma a herecký talent mu ale otevřely dveře i do dalších zajímavých projektů. Málokdo si ale vzpomene, že se mihnul i ve filmu Power Rangers z roku 2017. Zde si zahrál Jasona Scotta, červeného Rangera a lídra týmu. Film bohužel nesklidil takový úspěch, jaký se od něj očekával, a tak se pokračování nekonalo. I přesto Dacre v roli akčního hrdiny ukázal svůj potenciál a dokázal, že mu role drsňáka sedí.

Better Watch Out

Dacre Montgomery si získal srdce diváků po celém světě rolí Billyho Hargrovea v seriálu Stranger Things od Netflixu. Jeho charisma a herecký talent mu vynesly i další role ve filmech a seriálech. Pokud jste fanoušky Dacrea Montgomeryho, nenechte si ujít tyto filmy a seriály:

dacre montgomery filmy a pořady

Power Rangers (2017): V této akční sci-fi komedii si zahrál Jasona, červeného Rangera. Film sleduje příběh pěti obyčejných teenagerů, kteří se promění v legendární hrdiny, aby zachránili svět před mimozemskou hrozbou.

The Broken Heart Gallery (2020): V této romantické komedii si zahrál Nicka, barmana a milostný zájem hlavní hrdinky. Film vypráví příběh mladé ženy, která se po rozchodu rozhodne založit galerii věnovanou předmětům z minulých vztahů.

Elvis (2022): V životopisném filmu o Elvisovi Presleym si zahrál roli Steva Bindera, televizního producenta. Film sleduje vzestup a pád krále rokenrolu a jeho komplikovaný vztah s manažerem, plukovníkem Tomem Parkerem.

Kromě výše uvedených titulů se Dacre Montgomery objevil i v dalších filmech a seriálech, jako jsou A Few Less Men (2017), Better Watch Out (2016) a Family Tree (2018). Jeho herecká kariéra je na vzestupu a my se můžeme těšit na další zajímavé role, které nám v budoucnu představí.

The True History of the Kelly Gang

Dacre Montgomery, australský herec, si získal mezinárodní uznání rolí Billyho Hargrovea v seriálu Stranger Things od Netflixu. Jeho výkon v roli problematického, ale charismatického tyrana mu vynesl nominaci na cenu Screen Actors Guild Award. Před vstupem do světa Hawkinsu se Montgomery objevil v několika australských filmech a seriálech, včetně filmu Power Rangers z roku 2017, kde ztvárnil Jasona, Rudého Rangera.

Filmy a pořady s hercem Dacrem Montgomerym
Název Rok vydání Role Žánr
Stranger Things 2017-2022 Billy Hargrove Sci-fi, Horor
Power Rangers 2017 Jason Scott / Red Ranger Akční, Dobrodružný
The Gallery 2022 Nick Horor, Thriller

V roce 2019 se Montgomery představil v drsném a syrovém australském westernu Pravý příběh gangu Kellyho. Film, adaptace stejnojmenného románu Petera Careyho oceněného Man Bookerovou cenou, vypráví příběh nechvalně proslulého australského psance Neda Kellyho. Montgomery ztvárnil důležitou postavu Harryho Powera, psance a bushrangera, který se stává mentorem mladého Neda. Jeho výkon, plný drsné energie a temného charismatu, byl kritiky oceněn.

Montgomeryho účast v Pravém příběhu gangu Kellyho dokazuje jeho herecký rozsah a ochotu pouštět se do náročných a nejednoznačných rolí. Jeho filmografie, ačkoliv zatím relativně krátká, svědčí o jeho talentu a slibné budoucnosti v Hollywoodu.

dacre montgomery filmy a pořady

Elvis

Dacre Montgomery si zahrál Elvise Presleyho v páté sérii oceňovaného seriálu od Netflixu, Stranger Things. Jeho role, ačkoliv krátkodobá, byla pro fanoušky nezapomenutelná. Dacre předvedl svůj talent a charisma v roli krále rokenrolu, ačkoliv se v seriálu objevil jen v pár scénách. Jeho výkon byl natolik přesvědčivý, že si vysloužil pochvalu od kritiků i fanoušků. Mnozí dokonce vyjádřili přání vidět ho v biografickém filmu o Elvisovi.

Ačkoliv Dacre zatím žádnou další roli s Elvisem spojenou nezískal, jeho výkon v Stranger Things dokazuje, že by si ji bezpochyby zasloužil. Jeho charisma, herecký talent a fyzická podoba s Elvisem z něj dělají ideálního kandidáta pro ztvárnění této legendy.

Očekávané projekty

Dacre Montgomery si rychle získal srdce diváků po celém světě díky svému talentu a charismatu. Po ohromném úspěchu Stranger Things, kde ztvárnil kontroverzního Billyho Hargrovea, a filmu Galerie zlomených srdcí, kde si zahrál po boku Sama Claflina, se fanoušci nemohou dočkat, až ho uvidí v dalších projektech. I když zatím nejsou oficiálně potvrzené žádné konkrétní filmy a seriály s Dacem Montgomerem, herec v rozhovorech naznačil, že ho lákají komplexní postavy a silné příběhy. Rád by se také vyzkoušel v jiných žánrech, než je sci-fi a drama, například v komedii nebo historickém filmu. Vzhledem k jeho rostoucí popularitě a talentu je jisté, že Dacra Montgomeryho brzy uvidíme v mnoha dalších zajímavých projektech, které mu jistě přinesou další vavříny.

Dacre Montgomery je jako chameleon, dokáže se proměnit v kohokoliv, od drsného rebela Billyho Hargrovea po charismatického Stevea Bindera. Jeho charisma a talent z něj dělají jednoho z nejzajímavějších mladých herců současnosti.

Eliška Nováková

Krátkometrážní filmy

Dacre Montgomery si zatím ve své kariéře budované na intenzivních výkonech a charismatickém vzhledu stihl vyzkoušet i svět krátkých filmů. Ačkoliv je jeho filmografie v tomto ohledu skromnější než u celovečerních snímků, i zde dokázal zanechat svůj nezaměnitelný otisk. Jeho krátkometrážní počiny, ač méně známé široké veřejnosti, nabízí fascinující vhled do jeho hereckého rozpětí a ochoty experimentovat s různými žánry a postavami.

Fanoušci dychtící po další porci Dacreovy tvorby by neměli jeho krátkometrážní filmy přehlížet. Tyto snímky slouží jako důkaz jeho talentu a naznačují, že Dacre Montgomery je herec slibné budoucnosti, který se nebojí výzev a je připraven posouvat hranice svého herectví.

dacre montgomery filmy a pořady

Hudební videoklipy

Dacre Montgomery se nevěnuje jen herectví, ale objevil se i v několika hudebních videoklipech. Jeho charismatické vystupování a výrazná vizáž z něj dělají perfektní volbu pro hudební videa. V roce 2015 si zahrál v klipu "Old Souls" od australské skupiny Make Them Suffer. Video perfektně vystihuje temnou a melancholickou atmosféru skladby. O rok později se objevil v klipu "Chateau" od Angus & Julia Stone. Zde Montgomery ukazuje svou romantickou stránku v zasněných záběrech s modelkou Clementine Deroussel. Jeho nejznámější rolí v hudebním videoklipu je ale bezesporu postava Billyho Hargrovea v klipu "Stranger Things" od Kylie Minogue. Píseň je remixem jejího hitu "Can't Get You Out of My Head" a videoklip vzdává hold seriálu Stranger Things, ve kterém Montgomery ztvárnil jednu z hlavních rolí. Jeho charisma a energie z něj dělají nezapomenutelnou součást videoklipu.

Zajímavosti o Dacru Montgomerym

Dacre Montgomery, australský herec, si získal srdce diváků po celém světě rolí Billyho Hargrovea v seriálu Stranger Things. Jeho charisma a herecký talent mu vynesly i další role ve filmech a seriálech. V roce 2020 si zahrál v akčním filmu Správní chlapi společně s Ryanem Reynoldsem a Judou Law. Dacre se objevil i v romantickém dramatu Galerie zlomených srdcí z roku 2021. Málokdo ví, že Dacre se herectví věnoval už od dětství. V jedenácti letech si zahrál v krátkém filmu Bertrand the Terrible. Před kamerou se mu zalíbilo a začal navštěvovat hodiny herectví. Kromě herectví se Dacre věnuje i dabingu. Svůj hlas propůjčil postavě Jasona Scotta, rudého Rangera, ve filmu Power Rangers z roku 2017. Dacre je aktivní i na sociálních sítích, kde sdílí své zájmy a podporuje charitativní organizace.