Debbie a její parťačky: Kdo si ve filmu zahraje?

Obsazení Debbie A Její Parťačky

Hvězdné obsazení filmu

Film "Debbie a její parťačky" se pyšní hvězdným obsazením, které slibuje nezapomenutelnou podívanou. V hlavních rolích se představí Sandra Bullock jako Debbie Ocean, sestra Dannyho Oceana, a Cate Blanchett jako její pravá ruka Lou. Tato dvojice charismatických hereček si podmaní vaše smysly a vtáhne vás do světa plného intrik a napětí.

Dále se můžete těšit na Anne Hathaway v roli okouzlující a rafinované Daphne Kluger, Mindy Kaling jako talentovanou klenotnici Amitu, Sarah Paulson jako znuděnou matku Tammy, Awkwafinu coby zručnou kapsářku Constance a Rihannu jako tajemnou hackerku Nine Ball. Každá z hereček do své role vnáší jedinečný šarm a charisma, čímž vytváří nezapomenutelnou dynamiku a humor. Společně tvoří sehraný tým, který vás chytne a nepustí až do strhujícího finále.

Sandra Bullock jako Debbie Ocean

Sandra Bullock, to je jméno, které rezonuje filmovým světem už desítky let. V "Debbie a její parťačky" se tahle hollywoodská hvězda chopila role, která jí sedla jako ulitá - Debbie Ocean, sestra Dannyho Oceana z legendární série filmů o chytrých zlodějích. Debbie, stejně charismatická a prohnaná jako její bratr, se po propuštění z vězení pouští do dalšího velkolepého podvodu. A kdo jiný by jí s tím měl pomoct než parta šikovných ženských?

Casting filmu byl trefa do černého. Kromě Bullock v hlavní roli se můžeme těšit na hvězdnou sestavu: Cate Blanchett jako chladnokrevná Lou, Mindy Kaling jako expertka na šperky Amita, Sarah Paulson jako znuděná matka v domácnosti Tammy, Rihanna jako geniální hackerka Nine Ball, Awkwafina jako talentovaná kapsářka Constance a Helena Bonham Carter jako extravagantní módní návrhářka Rose. Tahle parta ženských s různými talenty a pohnutkami slibuje pořádnou dávku akce, humoru a napětí.

Cate Blanchett v roli Lou

Cate Blanchett se v roli Lou, pravé ruky Debbie Ocean (Sandra Bullock), stala nepostradatelnou součástí gangu. Lou je majitelkou nočního klubu a drsňačkou se srdcem na pravém místě. Její chladnokrevnost a schopnost improvizovat z ní dělají klíčovou postavu při plánování a realizaci riskantní loupeže. Chemie mezi Blanchett a Bullock je na plátně nepřehlédnutelná a jejich postavy, ač odlišné, se skvěle doplňují. Zatímco Debbie je mozkem operace, Lou je její pravou rukou, která se nebojí ušpinit si ruce.

Blanchett do role vnesla svůj charakteristický šarm a eleganci, ale zároveň nezapomněla na tvrdost a rozhodnost, které si postava žádá. Její Lou je sebevědomá, inteligentní a vždy o krok napřed, což z ní dělá fascinující a nepředvídatelnou postavu. Vzhledem k hereckému talentu Cate Blanchett není divu, že si Lou získala srdce diváků a stala se jednou z nejoblíbenějších postav filmu.

obsazení debbie a její parťačky

Anne Hathaway coby Daphne Kluger

Anne Hathaway se v roli Daphne Kluger, filmové hvězdy a oběti plánované loupeže, proměnila v okouzlující a naivní divu. Její postava je sice na první pohled povrchní a zahleděná do sebe, ale pod touto slupkou se skrývá i jistá zranitelnost a touha po skutečném přátelství. Hathaway bravurně ztvárnila komický kontrast mezi Daphneinou naivitou a prohnaností Debbie a jejích kompliců. Její výkon je plný humoru a šarmu, a i když se nejedná o hlavní roli, Hathaway si ji náramně užívá a dodává jí nezapomenutelný rozměr. Scény, kde se Daphne stává terčem manipulace a zároveň si neuvědomuje, že je součástí propracovaného plánu, patří k těm nejzábavnějším v celém filmu. Hathaway tak dokazuje, že je herečkou s velkým komediálním talentem a dokáže s lehkostí zahrát i zdánlivě povrchní postavy.

Rihanna jako Nine Ball

Fanoušci byli nadšení, když se Rihanna připojila k hvězdnému obsazení filmu „Debbie a její parťačky“. V této ženské variaci na „Dannyho parťáky“ si zahrála roli tajemné hackerky Nine Ball, která se stává nepostradatelnou součástí Debbieina týmu. Její role byla plná cool elegance a technologické geniality, což perfektně kontrastovalo s charismatickými postavami, které ztvárnily Sandra Bullock, Cate Blanchett nebo Helena Bonham Carter.

Postava Herečka
Debbie Ocean Sandra Bullock
Lou Miller Cate Blanchett

Rihannain výkon byl oceňován pro její přirozenost a charisma, kterým dokázala i s minimem dialogů zaujmout. Její postava Nine Ball se stala jednou z nejoblíbenějších a fanoušci doufají, že se v případném pokračování filmu opět objeví.

Mindy Kaling jako Amita

Mindy Kaling, známá pro svůj komediální talent a práci na seriálech jako "The Office" a "The Mindy Project", ztvárnila v "Debbie a její parťačky" Amitu. Amita je talentovaná padělatelka šperků, která se přidává k Debbie a jejímu gangu. Její znalosti a dovednosti jsou pro úspěch jejich riskantního plánu klíčové. Kaling dodává Amitě svůj typický šarm a vtip, čímž vytváří postavu, která je nejen inteligentní a schopná, ale také nesmírně zábavná. Její interakce s ostatními členkami gangu, zejména s Debbie (Sandra Bullock) a Lou (Cate Blanchett), patří k vrcholům filmu. Kaling se skvěle doplňuje s hvězdným obsazením a dokazuje, že je talentovanou komediální herečkou, která si dokáže udržet pozornost i v tak nabitém ansámblu. Její postava Amitay je skvělým příkladem silné a nezávislé ženy, která se nebojí jít si za svým.

obsazení debbie a její parťačky

Awkwafina v roli Constance

Awkwafina, vlastním jménem Nora Lum, si v "Debbie a její parťačky" střihla roli Constance, šikovné pouliční podvodnice specializující se na karetní triky a krádeže. Její postava vnáší do filmového gangu svěží vítr a dávku humoru. Constance je mistrem převleků a klamu, a i když se může zdát nenápadná, je to právě ona, kdo dokáže s lehkostí a elegancí provést i ty nejrafinovanější triky. Její mrštnost a bystrý úsudek z ní dělají neocenitelnou členku Debbieina týmu. Awkwafina do role Constance vnesla svůj typický šarm a komediální talent, díky čemuž se stala jednou z nejoblíbenějších postav filmu. Její interakce s ostatními herečkami, zejména se Sandrou Bullock a Cate Blanchett, patří k nejzábavnějším momentům filmu.

Helena Bonham Carter jako Rose

Helena Bonham Carter, herečka s nezaměnitelným charismatem a talentem pro excentrické role, ztvárnila v „Debbie a její parťačky“ postavu Rose Weil. Rose je stará kamarádka Debbie Ocean, geniální zlodějky, která se chystá na svou životní loupež.

Rose, bývalá módní návrhářka, se ocitla na mizině a zoufale touží po novém začátku. Debbie v ní vidí příležitost a nabízí jí místo v partě, která má za úkol ukrást náhrdelník z Met Gala v hodnotě 150 milionů dolarů. Rose se stává klíčovou členkou týmu, a to nejen díky svým kontaktům v módním průmyslu, ale i díky svému šarmu a schopnosti manipulace.

Bonham Carter do role Rose vnesla svůj typický šarm a vtip. Její Rose je křehká, ale zároveň silná žena, která se nebojí jít za svým snem. Chemie mezi ní a Sandrou Bullock, která ztvárnila Debbie, je nepřehlédnutelná a dodává filmu na dynamice a humoru.

Sarah Paulson jako Tammy

Sarah Paulson se v „Debbie a její parťačky” zhostila role Tammy, nenápadné, ale o to mazanější členky gangu. Tammy žije zdánlivě obyčejný život v předměstské domácnosti, vychovává děti a organizuje charitativní akce. Pod touto fasádou se ale skrývá mistryně logistiky a organizace. Tammy má dar shánět cokoliv a kdekoliv, od falešných dokladů po vzácné šperky. Její nenápadnost je její největší zbraní, umožňuje jí pohybovat se v zákulisí a tahat za nitky, aniž by vzbudila sebemenší podezření.

Pro Sarah Paulson, známou svými rolemi v seriálech „American Horror Story” a „Ratched”, představovala role Tammy zajímavou hereckou výzvu. Musela v sobě najít rovnováhu mezi Tammyinou nenápadností a její skrytou silou a inteligencí. A to se jí bezesporu podařilo. Její Tammy je přesvědčivá a fascinující, divák si nikdy není jistý, co se skrývá za jejím milým úsměvem.

obsazení debbie a její parťačky

Další známé tváře ve filmu

Kromě ústřední čtveřice hereček se ve filmu „Debbie a její parťačky” objevuje i řada dalších známých tváří. Ve vedlejší roli se představí například charismatický James Corden, kterého diváci znají z populární „The Late Late Show”. Corden si střihne roli страхоvého agenta, který se nechtěně zaplete do plánů Debbie a jejích kamarádek. Další výraznou postavou je Lou, majitelka zastavárny, kterou bravurně ztvárnila oscarová herečka Cate Blanchett. Její Lou je drsná, ale zároveň charismatická žena, která Debbie a jejímu týmu poskytne cenné rady i pomocnou ruku. Ve filmu se mihne i zpěvačka Rihanna, která si zahrála samu sebe. Její postava je klíčová pro jeden z důležitých momentů loupeže, kterou Debbie a její parťačky plánují. V menších, ale o to vtipnějších rolích se pak představí například Helena Bonham Carter jako potrhlá módní návrhářka Rose nebo Anne Hathaway coby rozmazlená herečka Daphne Kluger, která se stane terčem jejich rafinovaného plánu.