Jacob Elordi filmy a pořady: Co si pustit, když máte chuť na charismatického Australana

Jacob Elordi Filmy A Pořady

Průlom s Kissing Booth

Jacob Elordi se stal doslova přes noc senzací díky roli Noaha Flynna v romantické komedii "The Kissing Booth" na Netflixu. Film, natočený podle stejnojmenné knižní série od Beth Reekles, si získal obrovskou popularitu a katapultoval Elordiho do světa hvězd. Jeho postava - charismatický, ale problematický Noah - si získala srdce diváků po celém světě a udělala z Elordiho idola teenagerů.

Úspěch "The Kissing Booth" vedl k natočení dvou pokračování, v nichž si Elordi zopakoval svou roli. I když filmy sklidily smíšené reakce kritiky, popularita u publika neklesala a Elordi si upevnil svou pozici v Hollywoodu.

"The Kissing Booth" ale zdaleka není jediným projektem, kterým se Jacob Elordi zapsal do povědomí diváků.

Euforie a temná stránka Nate

Jacob Elordi, australský herec, si získal srdce diváků po celém světě rolí Nata Jacobse v kontroverzním seriálu Euforie. Nate je komplexní postava, která v sobě skrývá temnou stránku plnou hněvu, agrese a toxické maskulinity. Jeho chování je často nepředvídatelné a zraňuje všechny okolo, včetně jeho blízkých. Elordiho přesvědčivé ztvárnění této problematické postavy mu vyneslo uznání kritiky i diváků.

Ačkoliv je Euforie nejznámějším projektem Jacoba Elordiho, objevil se i v dalších filmech a seriálech. Zahrál si například ve filmové sérii The Kissing Booth, která mu přinesla popularitu mezi mladším publikem. Zde ztvárňuje Noaha Flynna, populárního a charismatického studenta, který se zamiluje do kamarádky svého bratra.

Rozdíl mezi postavami Nata a Noaha je značný. Zatímco Noah je typický románový hrdina, Nate je spíše antihrdina s mnoha negativními vlastnostmi. Elordiho schopnost přesvědčivě ztvárnit oba tyto extrémy svědčí o jeho hereckém talentu a potenciálu. Je zřejmé, že Jacob Elordi je talentovaný herec se slibnou budoucností. Jeho role Nata Jacobse v Euforii je důkazem jeho schopnosti ztvárnit i ty nejnáročnější postavy. Bude zajímavé sledovat, jak se jeho kariéra bude dále vyvíjet a jaké další komplexní charaktery nám v budoucnu představí.

Deep Water: Thriller s Ben Affleckem

Jacob Elordi sice není v thrilleru Deep Water s Benem Affleckem, ale fanoušci si ho můžou užít v jiných filmech a seriálech. Elordi se proslavil rolí Noaha Flynna v romantické komedii The Kissing Booth na Netflixu. Jeho popularita stoupá a objevil se i v dalších filmech jako Euphoria nebo The Mortuary Collection. Pokud máte rádi thrillery, Deep Water s Benem Affleckem a Anou de Armas je skvělá volba. Pro fanoušky Jacoba Elordie doporučujeme spíše romantické komedie nebo teenagerské drama.

jacob elordi filmy a pořady

Nadcházející projekty a očekávání

Jacob Elordi si rychle získal srdce diváků po celém světě rolí Noaha Flynna ve filmové sérii The Kissing Booth. Jeho popularita prudce vzrostla a fanoušci netrpělivě očekávají jeho další kroky. Naštěstí pro ně má Elordi v plánu několik slibných projektů. Jedním z nich je thriller Deep Water, kde si zahraje po boku hvězd jako Ben Affleck a Ana de Armas. Film slibuje napínavou podívanou plnou zvratů a tajemství. Dalším projektem, na který se fanoušci těší, je minisérie o životě a kariéře zpěváka Elvise Presleyho. Elordi ztvární roli legendárního hudebníka a už teď je jasné, že tato role pro něj bude velkou hereckou výzvou. Kromě těchto potvrzených projektů se spekuluje o jeho účasti v dalších filmech a seriálech. Ať už budou jeho další kroky jakékoli, jedno je jisté: Jacob Elordi je talentovaný herec, jehož hvězda bude jen stoupat. Jeho charisma, šarm a herecké schopnosti mu otevírají dveře do světa filmu a my se můžeme těšit na další skvělé role, kterými nás v budoucnu jistě potěší.

Romantické komedie: Proč fungují?

Jacob Elordi si v posledních letech vydobyl jméno jako miláček romantických komedií. Jeho role v trilogii The Kissing Booth a seriálu Euphoria mu získaly srdce milionů fanoušků po celém světě. Ale proč vlastně romantické komedie s Jacobem Elordim tak fungují?

Jedním z důvodů je bezespochyby jeho charisma a přirozený šarm. Elordi má na plátně neuvěřitelnou přitažlivost a diváci mu snadno fandí, ať už hraje sebevědomého sportovce, nebo citlivého outsidera. Jeho herecký talent mu umožňuje dodat postavám hloubku a uvěřitelnost, i když se pohybují v rámci žánrových klišé.

Dalším důležitým faktorem je chemie, kterou má s hereckými partnerkami. Ať už je to Joey King v The Kissing Booth nebo Zendaya v Euphorii, Elordi dokáže vytvořit na plátně elektrizující jiskření, které diváky vtáhne do děje.

Romantické komedie s Jacobem Elordim také těží z kvalitních scénářů a režie. Filmy jako The Kissing Booth nabízejí osvěžující a moderní pohled na žánr a nebojí se dotýkat i vážnějších témat, jako je dospívání a hledání vlastní identity.

V neposlední řadě je důležité zmínit i rostoucí popularitu žánru romantické komedie. V dnešní době plné stresu a nejistoty lidé touží po filmech, které jim nabídnou únik od reality a dávku pozitivní energie. A přesně to jim filmy a seriály s Jacobem Elordim poskytují.

Drsnější role: Nové výzvy

Jacob Elordi, australský herec, se proslavil rolí Noaha Flynna v romantické komedii "The Kissing Booth" na Netflixu. Jeho role středoškolského sportovce s citlivou duší si získala srdce diváků po celém světě a katapultovala ho do světa hollywoodské slávy. Elordi se ale nespokojil s nálepkou idola teenagerských komedií a začal se poohlížet po rolích, které by mu umožnily ukázat širší spektrum hereckého talentu.

jacob elordi filmy a pořady

Zlom v jeho kariéře nastal s rolí Nata Jacobse v temném seriálu "Euphoria" od HBO. Jeho postava, násilnický a manipulativní sportovec, byla pravým opakem charakterního Noaha a šokovala nejednoho fanouška. Elordi se ale s rolí vypořádal bravurně a dokázal, že zvládá i komplexní a kontroverzní postavy. Jeho výkon v "Euphorii" mu vynesl uznání kritiků i nominaci na cenu People's Choice Award.

Elordi se nebojí riskovat a vybírat si role, které jsou pro něj výzvou. V roce 2022 si zahrál v erotickém thrilleru "Deep Water" po boku Bena Afflecka a Any de Armas. I když film nebyl kasovním trhákem, Elordiho výkon byl opět oceněn. V současné době se připravuje na roli Elvise Presleyho v životopisném filmu "Priscilla" od režisérky Sofie Coppoly.

Bude Elordi dalším velkým hercem?

Jacob Elordi se proslavil rolí Noaha Flynna ve filmu "The Kissing Booth" na Netflixu. Jeho popularita prudce vzrostla a z nenápadného herce se stal idol teenagerů. Ale má na to stát se skutečně velkým hercem? Elordi se od té doby objevil v několika dalších projektech, včetně seriálu "Euphoria" od HBO, kde hraje problémového sportovce Natea Jacobse. Tato role mu dala příležitost ukázat svůj herecký rozsah a zbavit se nálepky "hezkého kluka" z romantických komedií.

Jeho výkon v "Euphorii" sklidil pozitivní kritiku a ukázal, že Elordi se nebojí temných a komplexních rolí. V roce 2022 se objevil po boku Bena Afflecka a Any de Armas v erotickém thrilleru "Deep Water". I když film nebyl kasovním trhákem, Elordiho výkon byl opět chválen.

Je tedy Elordi další velkou hereckou hvězdou? Ještě je brzy to s jistotou říci. Má charisma, talent a evidentně i chuť pouštět se do náročných rolí. Zbývá jen sledovat, jaké projekty si vybere a jak se s nimi popere. Pokud bude i nadále dělat chytrá rozhodnutí a rozvíjet svůj talent, má šanci stát se jedním z nejvýraznějších herců své generace.

Spolupráce se Zendayou: Fenomén Euforie

Jacob Elordi se proslavil rolí Nata Jacobse v seriálu "Euforie", kde si zahrál po boku talentované Zendayi. Jejich chemie na obrazovce byla nepopiratelná a fanoušci po celém světě si zamilovali jejich komplikovaný vztah. Ačkoliv se o jejich vztahu mimo kamery spekulovalo, oba herci vždy tvrdili, že jsou pouze přátelé a kolegové.

jacob elordi filmy a pořady

Spolupráce se Zendayou pro Elordiho znamenala zlom v kariéře. "Euforie" se stala globálním fenoménem a otevřela mu dveře k dalším filmovým a seriálovým rolím. Elordi si pochvaloval Zendayinu profesionalitu a talent a označil ji za inspiraci.

I když se jejich cesty po "Euforii" rozešly, fanoušci stále doufají v jejich další společný projekt. Ať už se tak stane nebo ne, jejich spolupráce na "Euforii" zanechala v historii televize nesmazatelnou stopu.

Jacob Elordi, ačkoliv je mladý, už ukázal, že se nebojí riskovat a vybírat si role, které ho donutí posouvat hranice. To je to, co na něm jako na herci obdivuji.

Eliška Procházková

Od teenagerských srdcí k vážným rolím

Jacob Elordi si získal srdce diváků po celém světě jako Noah Flynn ve filmové sérii The Kissing Booth. Jeho charisma a šarm z něj udělaly teenagerovského idola a filmy zaznamenaly obrovský úspěch. Elordi se ale nespokojil s nálepkou hezouna z romantických komedií. Cílevědomě se vrhnul do náročnějších projektů, aby dokázal svůj herecký talent a zbavil se škatulky idola teenagerského publika.

Zlomovým momentem v jeho kariéře se stala role násilnického a manipulativního Natea Jacobse v seriálu Euphoria. Tato temná a komplexní postava mu umožnila ukázat svůj herecký rozsah a získat uznání kritiky. Elordi se nebál ukázat i temnější stránky lidské povahy a jeho výkon byl strhující a nezapomenutelný.

V současnosti se Elordi zaměřuje na budování pestré filmografie. Objevil se v thrilleru The Mortuary Collection, romantickém dramatu 2 Hearts a historickém filmu The King. Jeho nadcházející projekty slibují další zajímavé role, ve kterých bude moci dále rozvíjet svůj talent.

Australské kořeny a hollywoodský sen

Ačkoliv je Jacob Elordi dnes známý po celém světě díky svým rolím v amerických produkcích, jeho kořeny sahají až na opačný konec světa, do Austrálie. Narodil se v Brisbane a už odmala projevoval zájem o herectví. Jeho talent se projevil v mnoha školních divadelních představeních, kde sbíral první cenné zkušenosti.

První krůčky na profesionální herecké dráze udělal v rodné Austrálii. Zahrál si menší role v několika australských filmech a seriálech, které mu pomohly zdokonalit jeho herecké umění a připravily ho na budoucí úspěchy.

Zlom v jeho kariéře nastal s příchodem do Hollywoodu. Jeho talent a charisma nezůstaly bez povšimnutí a brzy se mu otevřely dveře do světa velkofilmů. Jeho role Noaha Flynna v romantické komedii The Kissing Booth, kterou uvedla streamovací platforma Netflix, z něj udělala doslova přes noc hvězdu první velikosti.

jacob elordi filmy a pořady

Úspěch filmu The Kissing Booth a jeho pokračování mu zajistil další nabídky a Jacob Elordi se stal jedním z nejvyhledávanějších mladých herců současnosti. Jeho herecký rejstřík se rozšiřuje s každým dalším projektem, ve kterém dokazuje svou všestrannost a talent.

Filmografie: Přehled všech projektů

Jacob Elordi se proslavil rolí Noaha Flynna v romantických komediích "The Kissing Booth" na Netflixu. Jeho popularita raketově vzrostla a fanoušci po celém světě si zamilovali jeho šarm a charisma. Od té doby se objevil v několika dalších filmech a seriálech, čímž dokázal, že je talentovaný herec se slibnou budoucností.

Filmy a pořady s Jacobem Elordim
Název Rok vydání Žánr
The Kissing Booth 2018 Romantická komedie
Euphoria 2019 Drama
The Kissing Booth 2 2020 Romantická komedie

Kromě "The Kissing Booth" si zahrál také ve filmu "Euphoria" po boku Zendayi. V tomto seriálu HBO ztvárnil roli Natea Jacobse, postavu s temnou minulostí. Jeho výkon v "Euphorii" mu vynesl uznání kritiky a upevnil jeho pozici v Hollywoodu.

Mezi jeho další projekty patří horor "The Mortuary Collection", romantické drama "2 Hearts" a thriller "Deep Water" s Benem Affleckem a Anou de Armas. V roce 2022 si zahrál Elvise Presleyho v životopisném filmu "Elvis" od režiséra Baze Luhrmanna. Jeho výkon byl vysoce ceněn a ukázal jeho herecký rozsah.

Jacob Elordi je bezpochyby talentovaný herec, který má před sebou slibnou budoucnost. Jeho filmografie je plná rozmanitých rolí, které dokazují jeho všestrannost a ochotu riskovat. Fanoušci se můžou těšit na jeho další projekty, které jim jistě přinesou nezapomenutelné filmové zážitky.

Zajímavosti ze života Jacoba Elordiho

Jacob Elordi se proslavil rolí Noaha Flynna v romantickém filmu The Kissing Booth na Netflixu. Jeho popularita raketově vzrostla a fanoušci po celém světě si zamilovali jeho šarm a charisma. Málokdo ale ví, že Jacob se původně vůbec nechtěl stát hercem. Jeho snem bylo hrát rugby, ale zranění ho donutilo přehodnotit své plány. Osud tomu chtěl, že se ocitl na konkurzu na The Kissing Booth a zbytek je historie.

Kromě romantických komedií si Jacob zahrál i v dramatickém seriálu Euphoria, kde ztvárnil roli násilnického sportovce Natea Jacobse. Tato role mu ukázala, že je schopen zahrát i komplexnější a temnější postavy. V roce 2022 se objevil po boku Bena Afflecka a Any de Armas ve filmu Deep Water, psychologickém thrilleru plném napětí a zvratů. Jacob se nebojí výzev a rád zkouší nové věci. Věří, že herectví mu dává možnost prozkoumávat různé stránky lidské povahy a vyprávět příběhy, které rezonují s publikem.

jacob elordi filmy a pořady