Jonathan Majors: Filmy a seriály, které musíte vidět

Jonathan Majors Filmy A Pořady

Průlom v The Last Black Man

Jonathan Majors si v posledních letech buduje působivou filmografii. Jeho průlomová role přišla s filmem "The Last Black Man in San Francisco", kde ztvárnil Montgomeryho Allena, citlivého a umělecky založeného mladíka. Jeho výkon mu vynesl uznání kritiky a katapultoval ho do širšího povědomí. Od té doby se Majors objevil v řadě dalších projektů, včetně filmů "Da 5 Bloods" od Spikea Leeho a "The Harder They Fall", kde si zahrál po boku Idris Elby a Zazie Beetzové. Jeho hvězda však zazářila naplno v roli antagonisty Kang Dobyvatele v marvelovském filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania". Kang, mocný cestovatel časem, se stal hrozivým nepřítelem a Majorsův charismatický a zároveň děsivý výkon si získal nadšené reakce fanoušků. Majors se s postavou Kanga vrací v chystaném filmu "Avengers: The Kang Dynasty", který slibuje epické měřítko a další rozvoj jeho hereckého talentu. Jeho kariéra je na vzestupu a diváci se mohou těšit na další působivé výkony Jonathana Majorse v budoucích projektech.

Krimi drama White Boy Rick

Jonathan Majors si v posledních letech buduje působivou filmografii. Mezi jeho významné role patří například film "White Boy Rick" z roku 2018, kde si zahrál po boku Matthewa McConaugheyho. Film vyrežíroval Yann Demange a sleduje skutečný příběh Richarda Wershe Jr., který se v 80. letech stal jedním z nejmladších informátorů FBI v historii. Majors ve filmu ztvárnil postavu jeho staršího bratra.

I když se nejedná o hlavní roli, Majorsova účast ve filmu "White Boy Rick" dokazuje jeho schopnost zaujmout i v menších rolích a spolupracovat s hollywoodskými hvězdami. Jeho výkon v tomto kriminálním dramatu mu jistě pomohl na cestě k dalším filmovým příležitostem a upevnil jeho pozici jednoho z nejtalentovanějších herců své generace.

Válečný film Da 5 Bloods

Jonathan Majors si zahrál ve válečném filmu Da 5 Bloods od režiséra Spikea Leeho. Film sleduje čtyři afroamerické veterány z Vietnamské války, kteří se vracejí do Vietnamu, aby našli ostatky svého velitele a poklad, který tam společně ukryli. Majors ztvárňuje syna jednoho z veteránů, Paula, který se k nim na cestě přidává. Jeho postava vnáší do filmu nový pohled na témata války, traumatu a rasové identity.

Majorsův výkon v Da 5 Bloods byl kritiky oceněn pro svou hloubku a emocionalitu. Film byl nominován na Oscara za nejlepší film a Spike Lee získal nominaci za nejlepší režii. Účast ve filmu Da 5 Bloods pomohla odstartovat Majorsův vzestup v Hollywoodu a otevřela mu dveře k dalším významným rolím.

Hvězdná role v Lovecraft Country

Jonathan Majors si zahrál ve své kariéře v mnoha filmech a seriálech, ale jeho hvězdná role přišla s hororovým seriálem Lovecraft Country. V něm ztvárnil Atticuse Freemana, mladého Afroameričana, který se v 50. letech 20. století vydává na cestu po rasistické Americe, aby našel svého ztraceného otce. Seriál, inspirovaný dílem H.P. Lovecrafta, kombinoval hrůzu s historickým kontextem a rasovou diskriminací. Majorsův výkon byl kritikou i diváky přijat s nadšením a vynesl mu nominaci na cenu Emmy. Jeho ztvárnění Atticuse bylo syrové, emocionální a komplexní, čímž dokázal, že je hercem s obrovským talentem. Lovecraft Country sice nebyl prodloužen pro druhou sérii, ale Majorsův výkon v něm mu otevřel dveře k dalším velkým rolím.

``` ```html

Jonathan Majors si zahrál ve své kariéře v mnoha filmech a seriálech, ale jeho hvězdná role přišla s hororovým seriálem Lovecraft Country. V něm ztvárnil Atticuse Freemana, mladého Afroameričana, který se v 50. letech 20. století vydává na cestu po rasistické Americe, aby našel svého ztraceného otce. Seriál, inspirovaný dílem H.P. Lovecrafta, kombinoval hrůzu s historickým kontextem a rasovou diskriminací. Majorsův výkon byl kritikou i diváky přijat s nadšením a vynesl mu nominaci na cenu Emmy. Jeho ztvárnění Atticuse bylo syrové, emocionální a komplexní, čímž dokázal, že je hercem s obrovským talentem. Lovecraft Country sice nebyl prodloužen pro druhou sérii, ale Majorsův výkon v něm mu otevřel dveře k dalším velkým rolím.

Sportovní drama The Harder They Fall

Jonathan Majors si ve filmu The Harder They Fall, stylovém westernu od Netflixu, střihnul roli pistolníka Nat Lovea. Ten se vydává na cestu za pomstou gangu Rufuse Bucka (Idris Elba), který mu v dětství zavraždil rodiče. Majorsův výkon je plný syrové energie a charismatu, čímž dokazuje, že je hercem, na kterého se vyplatí dávat pozor. A že si ho všiml i Hollywood, dokazuje jeho účast v dalších projektech. Vidět jsme ho mohli například ve sci-fi snímku "Devotion" nebo v seriálu "Lovecraft Country", za který si vysloužil nominaci na cenu Emmy. Brzy ho uvidíme i v roli Kang Dobyvatele, hlavního záporáka v chystaném filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Jeho hvězda zkrátka strmě stoupá a my se můžeme těšit na další skvělé role, kterými nás Jonathan Majors v budoucnu jistě potěší.

Antagonista v Creed III

Jonathan Majors ztvárnil roli Damiana „Diamond Dama“ Andersona, úhlavního soupeře Adonise Creeda v Creed III. Majors je známý pro své role v seriálech jako Lovecraft Country a Loki a ve filmech jako Da 5 Bloods a The Harder They Fall. Jeho postava, Damian, je kamarád z dětství Adonise, který se po dlouhém pobytu ve vězení vrací s touhou dokázat, že je nejlepším boxerem. Damianův vztek a zášť vůči Adonisovi, o kterém si myslí, že mu ukradl život, z něj dělají děsivého protivníka. Jeho surový talent a neúprosná touha po pomstě slibují strhující střet s Adonisem. Majors pro roli Damiana prošel intenzivním fyzickým tréninkem, aby dokázal věrohodně ztvárnit boxera na vrcholu sil. Jeho výkon je syrový, emotivní a dodává postavě Damiana hloubku a komplexnost.

Nadcházející: Magazine Dreams

Jonathan Majors je teď všude, že jo? A jeho hvězda stoupá strmě vzhůru. Po boku Michaela B. Jordana zazářil ve filmu Creed III a brzy ho uvidíme v chystaném snímku Magazine Dreams. Tenhle film, to je jízda plná emocí a syrové energie, kde si Majors střihne roli posedlého kulturisty, který touží po slávě. Jeho postava bojuje s nelítostným světem kulturistiky a zároveň se potýká s vlastními démony. Slibuje to drsný a nekompromisní zážitek, který vám ukáže Majoese v úplně novém světle.

A to není zdaleka vše! Majors má před sebou spoustu dalších projektů. Zahraje si ve filmu The Man in My Basement po boku Willema Dafoea a také v očekávaném snímku Avengers: The Kang Dynasty, kde ztvární záporáka Kanga Dobyvatele. Jeho role v seriálu Loki od Marvelu mu zajistila obrovskou popularitu a fanoušci se nemohou dočkat, až ho uvidí v dalších marvelovských projektech. Jonathan Majors je zkrátka herec, na kterého se vyplatí si posvítit. Jeho talent, charisma a schopnost vtáhnout diváka do děje z něj dělají jednu z nejvýraznějších postav současného Hollywoodu.

Budoucnost v Marvel Cinematic Universe

Jonathan Majors si rychle vydobyl jméno v Hollywoodu a jeho role v Marvel Cinematic Universe (MCU) naznačují zářivou budoucnost. Jeho ztvárnění "Toho, který zůstává" v seriálu Loki z Disney+ uchvátilo diváky a představilo ho jako komplexního a charismatického záporáka. Majors se vrátí jako hrozivý Kang Dobyvatel ve filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania, čímž potvrdí svůj status hlavního protivníka v nadcházejících fázích MCU. Jeho přirozený talent, charisma a schopnost ztvárnit nuancované postavy z něj dělají ideální volbu pro komplexní svět MCU. Fanoušci se můžou těšit na jeho další působení v chystaných filmech a seriálech, kde bude jeho postava Kanga pravděpodobně hrát klíčovou roli v příbězích a ovlivňovat osudy mnoha hrdinů. Jeho účast v MCU slibuje strhující a nepředvídatelné zvraty, které rezonují s diváky po celém světě.

Kang Dobyvatel: hlavní záporák

Jonathan Majors ztvárnil Kanga Dobyvatele ve filmu Ant-Man a Wasp: Quantumania. Tato role z něj udělala jednoho z nejvýraznějších záporáků v Marvel Cinematic Universe. Majorsův Kang je impozantní a děsivý protivník, který se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého cíle. Jeho charisma a komplexnost ho katapultovaly mezi fanoušky Marvelu na přední příčky oblíbenosti.

Majors se ale neomezuje jen na svět superhrdinů. Jeho talent zazářil i v dramatech jako je The Last Black Man in San Francisco nebo Da 5 Bloods. Válečné drama Da 5 Bloods od Spikea Leeho mu vyneslo nominaci na cenu BAFTA. Jeho herecký rozsah je obdivuhodný a jeho hvězda stále stoupá.

Co se týče budoucnosti, Majors se znovu objeví jako Kang v připravovaném filmu Avengers: The Kang Dynasty. Jeho postava bude hrát klíčovou roli v budoucnosti MCU a fanoušci se můžou těšit na další strhující výkony. Jonathan Majors je zkrátka herec, na kterého se vyplatí dávat pozor.

Očekávané projekty a pokračování

Jonathan Majors si rychle buduje reputaci jednoho z nejtalentovanějších herců své generace. Jeho charisma a herecký rozsah mu vynesly řadu rolí a zdá se, že jeho hvězda stále stoupá. Fanoušci se můžou těšit na několik nadějných projektů. Už brzy ho uvidíme ve filmu "Magazine Dreams", kde hraje kulturistu posedlého slávou. Film měl premiéru na festivalu Sundance a sklidil ovace kritiky za Majorsovu syrovou a intenzivní hereckou kreaci. Další očekávanou rolí je záporák Kang Dobyvatel v připravovaném filmu "Avengers: The Kang Dynasty". Tato role ho pasuje do role úhlavního nepřítele Avengers a slibuje epickou podívanou. Kromě těchto projektů se Majors vrátí i v druhé sérii seriálu "Lovecraft Country", i když po kontroverzích ohledně první série není jisté, jak bude seriál pokračovat. Ať už to bude jakkoli, jedno je jisté: Jonathan Majors je herec, na kterého se vyplatí dávat pozor. Jeho talent a charisma mu zaručují slibnou budoucnost a fanoušci se můžou těšit na další nezapomenutelné filmové a seriálové zážitky.