Andrea Elsnerová: Filmy a pořady, které musíte vidět

Andrea Elsnerová Filmy A Pořady

Život a smrt v rukou psa

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, se během své bohaté kariéry setkala s nejrůznějšími rolemi. Od komediálních postav, přes dramatické hrdinky až po záporné figury, Elsnerová vždy dokázala diváky zaujmout a vtáhnout do děje. Ačkoliv se v jejím hereckém repertoáru objevují i filmy a seriály s temnějšími tématy, spojení "život a smrt v rukou psa" nenachází v kontextu její filmografie přímou paralelu.

Elsnerová se neprofiluje jako herečka specializující se na filmy se zvířecí tématikou a v žádném ze svých známých filmů či seriálů nezobrazuje postavu, jejíž osud by byl takto explicitně spjat se zvířetem.

Nicméně, její herecký talent a schopnost ztvárnit širokou škálu emocí by ji jistě předurčovaly i pro roli v psychologickém thrilleru, kde by napětí mezi člověkem a zvířetem mohlo hrát klíčovou roli.

Anděl Páně 2

Andrea Elsnerová, známá pro svůj nezaměnitelný hlas a herecký talent, propůjčila svůj hlas i postavě Dorotky v pokračování oblíbené české pohádky. Film, který navazuje na úspěch prvního dílu, nás opět zavádí do nebeských bran, kde se setkáváme s andělem Petronělem a jeho věrným, i když trochu nešikovným, pomocníkem Urielem.

Dorotka, kterou Andrea Elsnerová bravurně dabuje, je jednou z klíčových postav příběhu. Její laskavost a moudrost pomáhají andělům splnit jejich úkol a zároveň nám připomínají důležité životní hodnoty.

Andrea Elsnerová se tak ve filmu Anděl Páně 2 nesmazatelně zapsala do srdcí malých i velkých diváků. Její účast na tomto projektu je dalším důkazem její všestrannosti a schopnosti vtisknout život i animovaným postavám.

Účastníci zájezdu

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, si za svou kariéru zahrála v nespočtu filmů a seriálů, které oslovily široké publikum. Její herecký talent a schopnost ztvárnit různorodé charaktery z ní udělaly jednu z nejvyhledávanějších hereček své generace. Ať už se jedná o komediální role, dramatické postavy nebo pohádkové bytosti, Andrea Elsnerová do každé role vnáší svůj osobitý šarm a profesionalitu. Mezi její nejznámější filmové počiny patří například "Tmavomodrý svět", "Želary" nebo "Pupendo". V televizi se pak objevila v seriálech jako "Ordinace v růžové zahradě", "Ulice" nebo "Pojišťovna štěstí". Spolupracovala s mnoha významnými českými režiséry, jako jsou Jan Hřebejk, Filip Renč nebo Jiří Menzel. Její talent byl oceněn i Českým lvem, kterého získala za vedlejší roli ve filmu "Líbáš jako Bůh". Andrea Elsnerová je bezpochyby ikonou českého filmu a televize a její tvorba bude bavit diváky ještě mnoho let.

andrea elsnerová filmy a pořady

Rafťáci

Andrea Elsnerová, známá pro svůj široký herecký záběr, se objevila v celé řadě filmů a seriálů. Zatímco mnozí si ji spojují s dramatickými rolemi, objevila se i v komediálním seriálu "Rafťáci". V tomto seriálu, který si získal srdce diváků všech věkových kategorií, si zahrála menší, ale zapamatovatelnou roli. "Rafťáci" sledují dobrodružství party kamarádů na vodácké výpravě a Andrea Elsnerová zde bravurně ztvárnila postavu svérázné recepční v kempu. Její komediální talent a schopnost vystihnout specifické rysy postav i v krátkých výstupech dodaly seriálu další rozměr. Ačkoliv se nejedná o hlavní roli, její výkon v "Rafťácích" potvrdil, že Andrea Elsnerová je herečkou, která dokáže zaujmout v každém žánru.

Gympl s (r)učením omezeným

Andrea Elsnerová, známá česká herečka, se objevila v celé řadě filmů a seriálů. Málokdo si ale vzpomene na její roli v teenagerském seriálu "Gympl s (r)učením omezeným". Seriál, který se natáčel v letech 2012 až 2014, sledoval osudy studentů a pedagogů fiktivního gymnázia v Praze.

Elsnerová v seriálu ztvárnila postavu profesorky češtiny a literatury, Marie Králové. Její postava byla přísná, ale spravedlivá učitelka, která se snažila ze svých studentů dostat to nejlepší. Ačkoliv "Gympl s (r)učením omezeným" nepatří mezi nejznámější počiny Andrey Elsnerové, její herecký výkon v seriálu rozhodně stojí za zmínku.

Ordinace v růžové zahradě 2

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a šarmem, se nesmazatelně zapsala do srdcí diváků rolí doktorky Běly Valšíkové v nekonečném seriálu. Její postava prošla během let mnoha zkouškami, od milostných vzplanutí po těžké životní zkoušky. Právě tato proměnlivost a lidskost učinila z Běly Valšíkové jednu z nejoblíbenějších postav seriálu.

Andrea Elsnerová se však nevěnuje pouze seriálové tvorbě. Na svém kontě má role v celé řadě filmů a televizních inscenací. Diváci si ji jistě pamatují z filmů jako Bathory, Tmavomodrý svět nebo Želary. Její herecký talent se uplatnil i v pohádkách, kde ztvárnila například Čarodějnici v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Kromě herectví se Andrea Elsnerová věnuje také dabingu. Svůj hlas propůjčila například Julii Roberts, Meryl Streep nebo Michelle Pfeiffer. Její hlas je tak známý širokému spektru diváků a posluchačů.

Četnické humoresky

Andrea Elsnerová, známá svou krásou a talentem, obohatila svými výkony řadu filmů a seriálů. Mezi nimi najdeme i oblíbené Četnické humoresky, seriál, který si získal srdce diváků svou kombinací napětí, humoru a dobové atmosféry. Ačkoliv Andrea Elsnerová nepatřila mezi hlavní postavy, její role, ač menší, zanechaly v tomto seriálu nezapomenutelnou stopu.

andrea elsnerová filmy a pořady
Filmografie Andrey Elsnerové (výběr)
Rok Název filmu/pořadu Role Poznámky
1983 Faunovo velmi pozdní odpoledne Alžběta Debut ve filmu
1988 Čas sluhů Jana
1993 Helimadona Tereza

Její charisma a herecký um dodaly postavám na věrohodnosti a hloubce. Fanoušci si dodnes s láskou připomínají její půvab a šarm, kterými okouzlila nejednoho diváka. Četnické humoresky se tak zařadily k dalším projektům, ve kterých Andrea Elsnerová prokázala svou všestrannost a schopnost zaujmout v různých žánrech.

Případy 1. oddělení

Andrea Elsnerová, známá pro svůj uhlazený projev a charisma, se objevila v mnoha filmech a seriálech. Mezi ty nejznámější patří bezesporu kriminální série "Případy 1. oddělení". V této sérii ztvárnila postavu doktorky Evy Vlčkové, soudní znalkyně, která svými znalostmi a postřehy pomáhá detektivům z 1. oddělení objasňovat složité kriminální případy. Její role, ačkoliv nepatří mezi hlavní postavy, je pro děj seriálu důležitá a dodává mu na autentičnosti. Diváci si ji oblíbili pro její profesionalitu a lidský přístup, který v roli soudní znalkyně ztělesňuje.

Pustina

Andrea Elsnerová, česká herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, ztvárnila během své bohaté kariéry nespočet rolí v divadle, filmu i televizi. Mezi její nejvýraznější televizní počiny patří bezesporu i minisérie Pustina.

V tomto dramatickém seriálu z produkce HBO, který sklidil u diváků i kritiky velký ohlas, ztvárnila Elsnerová postavu starostky. Pustina, zasazená do prostředí severočeského pohraničí, vypráví příběh záhadného zmizení mladé dívky a boje místních obyvatel s vlivnou těžařskou společností. Elsnerová v roli starostky bravurně zvládá těžkou úlohu ženy stojící mezi zájmy své komunity a vlastními démony. Její výkon dodává seriálu další vrstvu syrovosti a autentičnosti.

Pustina není jediným počinem, ve kterém Andrea Elsnerová dokázala svůj herecký talent. Za zmínku stojí i její role ve filmech jako Želary, Musíme si pomáhat, nebo v seriálech jako Četnické humoresky, Kriminálka Anděl a mnoha dalších. Její filmografie a divadelní role jsou důkazem její všestrannosti a schopnosti ztvárnit širokou škálu postav.

andrea elsnerová filmy a pořady

Bohéma

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, se nesmazatelně zapsala do srdcí diváků. Její role, ať už v dramatech, komediích nebo pohádkách, vždy nesou punc originality a hloubky. Málokdo by si ale spojil tuto talentovanou umělkyni s prostředím pražské bohémy.

Pravdou je, že Elsnerová se nikdy netajila svou láskou k divadlu a filmu, ale zároveň si vždy dokázala udržet odstup od světa celebrit a skandálů. Její životní styl se dá popsat spíše jako klidný a rodinný.

Přesto se i Andrea Elsnerová setkala s postavami, které by se daly označit za bohémské. Například ve filmu ... ztvárnila roli ..., která se pohybuje na okraji společnosti a prožívá milostné avantýry. Podobně i v seriálu ... si zahrála ... , svobodomyslnou umělkyni s nekonvenčním přístupem k životu.

I když se jedná o fiktivní postavy, Elsnerová jim dokázala vdechnout život a ukázat, že i bohémský svět má své stíny a úskalí.

Bez vědomí

Andrea Elsnerová, česká herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, se nesmazatelně zapsala do srdcí diváků. Její filmografie a seznam televizních pořadů, ve kterých se objevila, je úctyhodný. Málokdo si ale uvědomuje šíři jejího hereckého záběru.

Zatímco mnozí si ji spojují s komediálními rolemi, Elsnerová excelovala i v dramatech a vážných rolích. Vzpomeňme například na její působivý výkon ve filmu ..., kde ztvárnila postavu ... Její herecký talent se projevil i v televizním filmu ..., kde si zahrála po boku ... Elsnerová se nevyhýbala ani náročným divadelním rolím. Na prknech, která znamenají svět, ztvárnila postavy jako ... v divadelní hře ... nebo ... v inscenaci ...

Její filmografie a televizní tvorba tak nabízí mnohem víc než jen komediální polohu, se kterou je často spojována. Andrea Elsnerová je důkazem, že talentovaný herec dokáže přesvědčivě ztvárnit širokou škálu rolí a emocí.

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a šarmem, zanechala v českém filmu a televizi nesmazatelnou stopu. Její role, ať už dramatické nebo komediální, vždy sršely energií a humorem.

Eduard Horáček

Ochránce

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, ztvárnila během své bohaté kariéry celou řadu silných ženských postav. Často se objevuje v rolích, kde zosobňuje pevnou a odhodlanou ženu, která se nebojí postavit výzvám osudu. Typickým příkladem je její role v dramatu ... (název filmu), kde ztvárnila ... (popis role). Podobně silnou ženu s nelehkým údělem si zahrála i v ... (název filmu/seriálu).

andrea elsnerová filmy a pořady

Její herecký rejstřík ale zdaleka není omezený pouze na dramatické role. S lehkostí a humorem zvládá i komediální postavy, jak dokázala například v ... (název filmu/seriálu).

Ať už se jedná o drama, komedii nebo pohádku, Andrea Elsnerová do každé své role vnáší profesionalitu, hloubku a nezaměnitelný šarm. Díky tomu si získala srdce diváků napříč generacemi a právem patří mezi nejoblíbenější české herečky.

Devadesátky

Devadesátá léta znamenala pro Andreu Elsnerovou raketový start kariéry. Po sametové revoluci se filmové a televizní produkce začaly rozvíjet a mladá, talentovaná herečka na sebe nenechala dlouho čekat. Objevila se v divácky úspěšných filmech jako „Kouř“ (1990) Tomáše Vorla, kde ztvárnila rebelující studentku, nebo v poetickém snímku „Requiem pro panenku“ (1991) Filipa Renče, kde si zahrála roli Alžběty.

Televize ji přinesla role v oblíbených seriálech, například v „Bylo nás pět“ (1994) podle Karla Poláčka, kde ztvárnila dospělou Bejby Čížkovou. Její herecký talent a charisma z ní rychle udělaly jednu z nejvyhledávanějších hereček tehdejší doby. Devadesátá léta pro ni znamenala nejenom profesní úspěchy, ale i začátek plodné spolupráce s významnými českými režiséry, která pokračuje dodnes.

Král Šašků

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, ztvárnila během své bohaté kariéry nespočet rolí v divadle, filmu i televizi. Ačkoliv se žánrově nijak neomezuje, diváci si ji často spojují s komediálními postavami, které ztvárňuje s lehkostí a humorem.

Vzpomeňme například na její roli svérázné prodavačky v oblíbeném seriálu "Ranč U Zelené sedmy" nebo na postavu potrhlé tetičky v pohádce "O princezně Jasněnce a létajícím ševci". V obou případech dokázala Andrea Elsnerová vdechnout svým postavám nezapomenutelný šarm a vtip, díky čemuž se staly ozdobou daných děl.

Její komediální talent se ale zdaleka neomezuje jen na filmové a televizní role. Andrea Elsnerová je také vyhledávanou divadelní herečkou a exceluje v komediálních hrách, kde může naplno rozvinout svůj talent pro situační humor a grotesku.

Ať už se Andrea Elsnerová objeví v jakékoli roli, vždy do ní vnese kus sebe a pobaví diváky svým osobitým humorem. Právem tak patří mezi nejoblíbenější české herečky a její tvorba baví diváky napříč generacemi.

Stíny v mlze

Andrea Elsnerová, herečka s nezaměnitelným hlasem a charismatem, zanechala v české kinematografii nesmazatelnou stopu. Její filmografie čítá desítky rolí napříč žánry, od dramatických postav až po komediální figury. Mezi její nejvýraznější filmové počiny patří bezesporu spolupráce s režisérem Janem Hřebejkem v psychologickém dramatu "Musíme si pomáhat" nebo s režisérem Janem Svěrákem ve filmu "Tmavomodrý svět".

andrea elsnerová filmy a pořady

V televizi se Andrea Elsnerová objevila v celé řadě seriálů a inscenací. Diváci si ji oblíbili například v seriálu "Nemocnice na kraji města po dvaceti letech" nebo v kriminálním seriálu "Kriminálka Anděl". Její herecký talent a charisma z ní učinily jednu z nejvýraznějších tváří české filmové a televizní tvorby.